
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Spotaknie pomiędzy Wisłą a Jagiellonią zakończy się | |||
| Przekonującym zwycięstwem Białej Gwiazdy! |
|
21 | 31,34% |
| Skromnym zwycięstwem Białej Gwiazdy |
|
32 | 47,76% |
| Remisem. |
|
12 | 17,91% |
| Niestety, goście wygrają. |
|
2 | 2,99% |
| Głosujących: 67. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Trzy kolejki T-Mobile Ekstraklasy już za nami, liderem nadal pozostaje warszawska Legia, która póki co zgromadziła komplet punktów. Wisła z dorobkiem 5 oczek zajmuje aktualnie 7 pozycję, natomiast najbliższy rywal ''Białej Gwiazdy'' - Jagiellonia Białystok z 6 oczkami na koncie plasuje się tuż za podium. Spotkanie z Jagiellonią Białystok odbędzie się w piątkowy wieczór na Reymonta 22, początek meczu 20:30. Historia spotkań pomiędzy Wisłą Kraków a Jagiellonią Białystok: Sezon 2006/07 Brak spotkań. Sezon 2007/08 6 października 2007, 18:00 Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 5:0, Marek Zieńczuk 9,53, Paweł Brożek 36, Jean Paulista 41, Piotr Brożek 72 Sezon 2008/09 11 kwietnia 2009, 17:30 Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 1:0, Marcin Baszczyński 3 Sezon 2009/10 29 sierpnia 2009, 16:00 Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 2:1, Júnior Díaz 21, Paweł Brożek 30 - Mariusz Pawełek 82 (s) Sezon 2010/11 3 kwietnia 2011, 14:45 Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 2:0, Andraž Kirm 26, Cwetan Genkow 63 Sezon 2011/12 15 października 2011, 18:00 Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 3:1, Dudu Biton 79, Cwetan Genkow 87, Andraž Kirm 89 - Jan Pawłowski 57 Sezon 2012/13 20 października 2012, 18:00 Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 0:0 Zmiany przy Słonecznej. W przerwie letniej w Białystoku doszło do kilku istotnych zmian. Po pierwsze stadion w Białymstoku nabiera kształtów i z każdym dniem wydaje się być bardziej przyjazny dla oka i tylko czekać aż otwarte zostaną nowe trybuny. Drugą istotną zmianą była zmiana na stanowisku szkoleniowca Tomasz Hajto został zastąpiony przez Piotra Stokowca, którego zadaniem jest odmienić grę Jagiellonii i ukazać kibicom jej lepsze oblicze. Trzecią jakże ważną i istotną zmianą zarówno dla zespołu jak i kibiców w Polsce jest zakończenie kariery przez Tomasza Frankowskiego. Te wszystkie czynniki składają się w jedną całość, Jagiellonia już nie będzie takim samym zespołem jak do tej pory. Nadchodzi nowe, ale czy lepsze? O tym zadecyduje postawa Jagi w lidze i osiągane przez nią wyniki. Ten sezon białostoczanie rozpoczynają serią 4 wyjazdowych spotkań, spowodowane jest to w/w remontem stadionu w Białymstoku. Póki co Jaga ma za sobą już 3 wyjazdy z których przywiozła 6 punktów wygrywając na boisku beniaminka z Bydgoszczy 1:0 oraz pokonując we Wrocławiu miejscowego Śląska 3:2. W ostatniej kolejce podopieczni Piotra Stokowca musieli uznać wyższość Lechii Gdańsk przegrywając 0:2. Przed sezonowe sparingi i transfery: Jagiellonia Białystok - Nioman Grodno 1:3 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1:3 Jagiellonia Białystok - Stomil Olsztyn 2:1 Jagiellonia Białystok - Warta Poznań 1:0 Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica 1:0 Jagiellonia Białystok - Nioman Grodno 1:0 Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna 1:1 Transfery: Przybyli: Grzegorz Arłukowicz (P - Kolejarz Stróże), Bekim Balaj (N - AC Sparta Praga B), Krzysztof Baran (B - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Martin Baran (O - Polonia Warszawa), Paweł Drażba (P - zespół ME), Emil Gajko (N - zespół ME), Andrzej Niewulis (O - Stomil Olsztyn), Jan Pawłowski (N - Olimpia Grudziądz), Mateusz Piątkowski (N - Dolcan Ząbki), Giorgi Popchadze (O - FK Bakı), Tomasz Ptak (B - Motor Lublin) Jakub Tosik (O - Polonia Warszawa) Mateusz Żebrowski (O - Legia Warszawa (ME)) Ubyli: Michał Fidziukiewicz (N - Górnik Łęczna, Radomiak Radom), Tomasz Frankowski (N - koniec kariery), Ľuboš Hanzel (O - ?), Kim Min-kyun (P - Fagiano Okayama), Tomasz Kowalski (P - Widzew Łódź), Łukasz Skowron (B - Radomiak Radom), Euzebiusz Smolarek (N - ?) Z Jagiellonią pożegnało się kilku zawodników dobrze znanych na polskich boiskach, największą stratą białostoczan będzie zapewne utrata Tomasz Frankowskiego, który mimo upływu lat wciąż był postrachem bramkarzy naszej ligi. Krótko natomiast trwała przygoda z Białymstokiem Min-kyuna, który przez kłopoty z aklimatyzacją i wywalczeniem miejsca w składzie rozwiązał umowę. Pod lupą, czyli komu warto się przyjrzeć. Jagiellonia o zespół stosunkowo młody, co nie oznacza, że w zespole brakuje bardziej doświadczonych zawodników. Gwiazd może nie ma, ale całość tworzy lub ma tworzyć kolektyw na boisku. Warto zwrócić uwagę na osobę Daniego Quintany, który już na dobre zadomowił się w polskiej lidze i poczyna sobie całkiem dobrze, dzieli i rządzi w środku pola drużyny z Białegostoku. Tomasz Kupisz jest kolejnym zawodnikiem, który jest ważnym ogniwem w zespole, przebojowy skrzydłowy ostatnio trochę zatracił swoją skuteczność ale z biegiem czasu powinien wrócić do swojej dawnej dyspozycji. Po kontuzji do zespołu wraca Nika Dzalamidze, który również powinien być ważną postacią w swoim zespole. Do drużyny Piotra Stokowca dołączył młody napastnik z rezerw Sparty Praga - Bekim Balaj, anonimowy napastnik dla większości kibiców zaczyna spłacać dług wdzięczności za daną mu szansę - jego bramki dawały punkty zarówno w Bydgoszczy jak i we Wrocławiu. Z biegiem czasu zobaczymy jak maszynka z Białegostoku będzie funkcjonować pod batutą Piotra Stokowca, dowiemy się też czy poprzedni sezon był jednorazowym wyskokiem trenerskim, czy naprawdę były szkoleniowiec Polonii Warszawa ma do tego fachu smykałkę. Wieści z Reymonta. Paweł Brożek ma za sobą oficjalny debiut po powrocie do Ekstraklasy, Cezary Wilk nie jest już piłkarzem Wisły a Osman Chavez w końcu dostał pozwolenie na pracę w naszym kraju - tak w skrócie wyglądają pierwsze dni tygodnia, podczas którego podopieczni Franciszka Smudy przygotowują się do kolejnego pojedynku w Ekstraklasie. Po dwóch dobrych wyjazdowych meczach i przywiezieniu z nich 4 punktów, przyszedł czas zdobyć komplet punktów przed własną publicznością. Czy tak się stanie dowiemy się w piątkowy wieczór. Czy opiekun Wiślaków, po raz kolejny będzie eksperymentował składem i posadzi na ławce piłkarzy, którzy do tej pory mieli (wydawałoby się) pewne miejsce na placu gry? Wielu zastanawiało się, czego nałykał się trener odsuwając od pierwszego składu Małeckiego i Sarkiego, jak będzie się prezentowała nasza ofensywa w tym meczu.. Jak widać trener Smuda wyżej ceni sobie wypełnianie założeń taktycznych i dyscyplinę zespołu niż indywidualne umiejętności poszczególnych zawodników, takim ruchem mógł pokazać pozostałym zawodnikom, że mimo wąskiej ławki jest w stanie wymienić ogniwa grające poniżej oczekiwań. Być może taka decyzja Franciszka Smudy wpłynęła pozytywnie i podrażniła ambicję Małeckiego i Sarkiego. Wiele wskazuje na to, że zarówno Małecki jak i Sarki wrócą do pierwszego składu już na mecz z Jagiellonią, w końcu gramy u siebie i powinniśmy się zaprezentować bardziej ofensywnie niż w meczach wyjazdowych. Z drużyną cały czas zgrywa się Paweł Brożek, który mimo rozbratu z piłką radzi sobie całkiem nieźle wciąż stwarzając zagrożenie pod bramką rywali - oby to zagrożenie przełożyło się jak najszybciej na bramki i asysty. Do dyspozycji trenera Smudy będzie Osman Chavez, który ma już pozwolenie na pracę w naszym kraju i tylko od jego pracy na treningach i decyzji trenera zależy czy dostanie szansę w piątkowym meczu. Terminarz IV kolejki T-Mobile Ekstraklasy: 9 sierpnia (piątek) 18:00 Podbeskidzie Bielsko - Biała - Zagłębie Lubin 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 10 sierpnia (sobota) 15:30 Widzew Łódź - Górnik Zabrze 18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 20:30 Ruch Chorzów - Legia Warszawa 11 sierpnia (niedziela) 15:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 12 sierpnia (poniedziałek) 18:00 Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
Ostatnio edytowane przez rav : 09.08.2013 o godz. 09:30.
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#2
|
|
Dobrze, że mecz już w piątek bom ciekaw czy Wisła jest w stanie przekonująco wygrać na własnych boisku. Mam nadzieję, że nastąpi to z Jagiellonią.
Swoją drogą pamiętacie kiedy ostatni raz Wisła pewnie i bez zgrzytów wygrała przy R22? ![]()
What's new?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#3
|
Obstawiam wygraną dwoma bramkami Wisły |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline |
#4
|
|
Z Koroną na wiosnę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#5
|
|
Przekonująco wygrać? Wygrajmy nawet 1-0 a będę szczęśliwy
![]() Nie popadajmy w jakiś huraoptymizm bo nie mamy podstaw do tego. Mamy skład jaki mamy i każda wygrana będzie z tych wyszarpanych a nie przekonujących. A wbrew pozorom wcale nie musi być łatwo w piątek. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#6
|
|
Ogryzek zgadzam się. Jeśli będzie 1:0 to super, ale z drugiej strony czy cały sezon mamy być minimalistami? Wiadomo, mamy zespół jaki mamy, ale jestem przekonany, że jak sezon długi i męczący to kilka spotkań może, a nawet powinno im wyjść. Jeśli nie na własnym boisku, przy swojej publiczności to kiedy?
![]() Po cichu liczę, że ten mecz może być właśnie tym, który im wyjdzie. Gdyby było pewne 2:0, albo 3:1 wcale bym się nie obraził. ![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#7
|
|
Jak dla mnie mogą wygrywać każdy mecz po 1:0
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#8
|
|
Żaden mecz nie będzie dla nas łatwy. Nie spodziewam się finezyjnej gry, jednak w porównaniu do zeszłego sezonu gra nie jest taka zła jakiej spodziewaliśmy się. Spodziewam się, że przez większość meczu będzie to kopanina w środku boiska, ale kilka sutyacji zapewne stworzymy.
![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?
Offline |
#9
|
|
Mecz z Jagiellonią nie będzie dla nas spacerkiem o czym świadczą dotychczasowe występy drużyny z Białegostoku w tym sezonie , ale chyba stać nas na wygraną przy Reymonta i tego oczekuję w piątek.
Liczę też ,że Paweł przybliży się do klubu "100" co najmniej o jedno trafienie, ![]()
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"...... |
|
|
|
Member
Od: 09.2010
Skąd: Gdzieś tam
Offline |
#10
|
|
Będzie bardzo ciężko ale ostatnio Lechia z nimi wygrała więc myślę, że uda się zdobyć jakieś punkty.
|
|
|
|
Member
Od: 08.2012
Offline |
#11
|
|
Na meczu z Jaga każdy kto się pokusi i wrzuci do puchy min. 5 zł otrzyma taką oto pocztówkę z oryginalnym autografem SOBOLA. Wymiary 15x20, zbiórka na oprawy odbywać się będzie na całym stadionie.
Nie omijamy puszek! ![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2010
Offline |
#12
|
|
Wybaczcie offtop - czy byłaby możliwość wpłaty na konto (wraz z pokryciem kosztów przesyłki) i otrzymania tej pocztówki pocztą?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#13
|
|
Każda wygrana dająca 3 pkt. Strzał może być szpicem w okno, tyłkiem w zamieszaniu podbramkowym, samobóju czy wrzuceniu sobie piłki do brami przez bramkarza (a' la Cabaj). Nam potrzebne sa punkty jak woda dla wędrujacego przez pustynię. Od początku trzeba dobrze cisnąć aby dostać się do grupy 1-8.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#14
|
|
No i wypadałoby w każdej kolejce być wyżej niż Cracovia
To taki całkiem realny cel na ten sezon. Trzeba się czymś motywować. Liczę na choćby nawet skromne zwycięstwo. Z Jagiellonią będzie ciężko, bo to niestety drużyna lepsza piłkarsko od nas, ale wierzę w pozytywny rezultat.![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#15
|
|
Pogonić tego rudego jednosezonowca, miernotę piłkarską co ma więcej szczęścia niż rozumu. Polonia grała nie dzięki niemu a dzieki Królowi. Każdy piłkarz dawał od siebie 110% tylko po to by się pokazać i w pierwszej lepszej okazji s.......ić z tej amatorki.
Ryży nawet do 8 kolejki nie dotrzyma. Wierzę że przyczynimy się do jego kopa w dupę. Wisła - Jaga 2-0 Brozek Brozek ![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#16
|
|
Stokowiec powiedział, ze z Wisły Krakow została juz tylko nazwa trzeba mu pokazac jak bardzo sie mylił i po prostu wygrac jutrzejszy mecz.
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#17
|
|
Paweł Pskit poprowadzi jutrzejsze zawody. Arbiter z Łodzi w poprzednim sezonie prowadził jedno spotkanie z udziałem Wisły Kraków, by to pojedynek we Wrocławiu ze Śląskiem przegrany przez Wisłę 2:1.
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#18
|
|
Kadra meczowa Wisły Kraków na dzisiejsze spotkanie z Jagiellonią Białystok:
Bramkarze: Michał Miśkiewicz Gerard Bieszczad Obrońcy: Gordan Bunoza Arkadiusz Głowacki Marko Jovanovič Łukasz Burliga Paweł Stolarski Osman Chavez Pomocnicy: Łukasz Garguła Patryk Małecki Emmanuel Sarki Ostoja Stjepanovič Michał Chrapek Michał Nalepa Fabian Burdenski Napastnicy: Paweł Brożek Rafał Boguski Dawid Kamiński ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
#19
|
|
Z optymizmem podchodzę do tego spotkania. Chłopaki coś sobą reprezentują i nie grają tragicznie jak to wielu forumowiczów przewidywało. Skromnie bo skromnie ale liczę na zwycięstwo 1-0. Czym szybciej trafi do siatki Brożek tym więcej będzie z Niego pożytku na Reymonta.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#20
|
|
racja, podpisuje sie pod slowami kolegi wyzej lekki optymizm jest. Druzyna gra lepiej widac zangazowanie chec do gry determinacje jasne ze umiejetnosci sa ograniczone ale wyglada nieze poki co
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#21
|
|
Chavez
![]() ![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#22
|
|
Osman Chavez i tyle w tym temacie...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#23
|
|
I pan Chavez w swoim stylu fauluje. Po co go Smuda wpuszcza? To człowiek mina.
Brożek asysta, Małecki gol. Była szansa na wyszarpanie zwycięstwa to "permanentny reprezentant" wrócił i po ptokach. Na szczęście w poniedziałek obieżyświat wyjeżdża znowu na tournee i będzie spokój. Ale się zdenerwowałem. Tak jak myślałem był to mecz gdzie mogliśmy wyrwać zwycięstwo 1-0. Mogliśmy gdyby nie cap z Hondurasu... ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#24
|
|
Zapomniałeś chyba o Miśkiewiczu, który generalnie jest takim bramkarzem, jak Osman piłkarzem.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#25
|
|
To prawda, ale przynajmniej się nie szlaja po świecie i zarabia grosze. Za taką kasę jaką bierze Chavez wymagam więcej niż przyzwoitej gry.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#26
|
|
Nie zmienia to jednak faktu, że Miśkiewicz jest cienki jak sik pająka i będzie nas kosztował dużo punktów. Pawełek przy nim to bramkarski geniusz. Jak można stać na środku i sparować piłkę do bramki? Jakby wspomniany wcześniej Pawełek odwalił coś takiego, to zostałby zjedzony żywcem przez "Weszło" i forumowych znawców. Przy czym nie twierdzę, że straciliśmy punkty tylko przez bramkarza. Cała drużyna dała się zepchnąć, a Chavez zrobił swoje. W czwartek pisałem na SB: "Chavez na DP. Jak pokaże sanki przy czterdziestu stopniach to będzie coś!". Wtedy to wydawało mi się zabawne... Reasumując - jeżeli gdzieś obecnie potrzebujemy wzmocnienia, to na pozycji bramkarza. Nie przyjdzie nikt lepszy - będą od czasu do czasu atrakcje takie jak dzisiaj i kilka(naście?) punktów mniej. Może pora na Bieszczada?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.08.2013 o godz. 02:40.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#27
|
|
Gdyby wczoraj był Sobol to byśmy mecz spokojnie wygrali. Jedna głupią decyzją klub pozbawił sie wielu punktów.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#28
|
Nie jesteś obiektywny. Popełnił pół błędu (dalej twierdze że połowa bramkarzy nie poradziłaby sobie z tym strzałem). Mur dziurawy strzał z całej pyty. MIsiek zasłonięty. Zadziwiająco wiele bramek pada po strzale w środek bramki. Kotorowski ostatnio walił dużo większe babole ale nikt go nie skreśla mimo że nie ratuje punktów Lechowi tak jak Misiek ostatnio Wiśle. Zgadzam się że Miśkiewicz jest cienki w 1 elemencie: gra na przedpolu. Ale wczoraj akurat tego nie zademonstrował. Co do Chaveza: walczył - reszta już człapała - to go trochę usprawiedliwia
Ostatnio edytowane przez Grantar : 10.08.2013 o godz. 08:00.
![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#29
|
|
Kurde w koncu wyszedł Nam super mecz, dawno takiego w Naszym wykonaniu nie widziałem, 12 strzałow na bramke 7 celnych i musieli Ci fuksiarze z Białegostoku strzelic pod koniec bo by nie bylo. Smuda fajne zmiany robi a wprowadzajac Chaveza wszystko popsuł. Nastepnym razem takiego błedu na pewno nie popełni. Strasznie szkoda mi tych punktow. Nie jest zle bo mamy 4 miejsce po 4 kolejkach i 6 punktow (do jutra zapewnie) na koncie ale zawsze mogło byc lepiej czyli 2 miejsce i 8 punktow. Ale mam nadzieje, ze uciszylismy Stokowca i juz nie bedzie cwaniaczek mowił, ze z Wisły została juz tylko nazwa
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: W-wa
Offline |
#30
|
|
Piszę teraz bo potem zejdą ze mnie emocje...
Pierwsze 20-25 minut to naprawdę była dobra gra w naszym wykonaniu. Klepa, kombinacje naprawdę przyjemnie się to oglądało. Potem i dalej w mecz tym co raz ciężej przychodziło mi oglądanie naszych wyczynów... Nie mam pojęcia dlaczego to siadło. Patrząc na te 20-25 minut jestem pełen nadzieji ale patrząc na pozostałą część... U mnie dzisiaj na duży plus zasłużył Bunoza. Chłop grał solidnie cały mecz i w obronie i w ofensywie. Naprawde dobry mecz Bośniaka. Nie oglądałem meczu ze Śląskiem ale ten z Jagą pokazuje że Brożek naprawde nie odstaje od drużyny. A to zgranie do Małego (który zagrał słaby mecz) to poezja. Jaga grała lepiej w drugiej i bądź co bądź należał jej się ten remis. Owszem Chavez jest winny. Ten faul był kompletnie niepotrzebny. Ale ludzie... Miśkiewicz ustawił mur a facet mu strzela w środek bramki... Obaj do spółki z Chavezem są winni. Smuda ma teraz trochę czasu żeby to poskładać do czasu aż przyjadą wykopki. (oczywiście mając na względzie mecz z Sosnowcem) |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|