The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 01.05.2012, 15:52. [29 kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, Czwartek 3 maja 2012, 18:00
Za nami derbowy pojedynek, w którym górą byli piłkarze Białej Gwiazdy pokonują i degradując równocześnie sąsiadkę z drugiej strony Błoń.

Emocje po Derbach na pewno jeszcze nie opadły, ale trzeba pamiętać, że przed nami jeszcze dwie kolejki pierwsza już w czwartek w której zmierzymy swoje siły z zespołem prowadzonym przez Adama Nawałkę - Górnik Zabrze.

Nasz czwartkowy rywal zajmuje 8 pozycję z dorobkiem 39 punktów, na swoim stadionie Górnik rozegrał 14 spotkań legitymując się dorobkiem 8 zwycięstw 3 remisów i 3 porażek. Zabrzanie na rozkładzie mają m.in Legię, Lecha, Polonię, Koronę - czyli zespoły z czołówki.

Na jesień Zabrzanie z R22 wywieźli komplet punktów, po bramce Michała Jończyka.

Do Zabrza podopieczni Michała Probierza udadzą się bez pauzującego za kartki środkowego obrońcy - Michała Czekaj. Natomiast po absencji w Derbach do składu wracają dwaj obrońcy - Lamey oraz Diaz.

Wiślacy po wczorajszym meczu są podbudowani ważnym zwycięstwem dla kibiców i dla klubu! Trzeba mieć nadzieję, że zwycięska passa zostanie podtrzymana także w Zabrzu. A Wisła zrewanżuję się Zabrzanom za ostanie mecze! Przypomnę, że ostanie 3 mecze zakończyły się zwycięstwami Górników.

Dla naszego trenera wizyta w Zabrzu ma charakter sentymentalny, ponieważ w przeszłości był on piłkarzem Górnika.

Zapraszam do dyskusji o meczu i szansach Białej Gwiazdy w meczu przedostatniej kolejki TM Ekstraklasy.


Z kronikarskiego obowiązku przedstawię plan spotkań 29 kolejki, wszystkie mecze rozegrane zostaną 3 maja o godzinie 18:00.

Cracovia - Ruch Chorzów 3 maja, 18:00
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 3 maja, 18:00
Korona Kielce - Widzew Łódź 3 maja, 18:00
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 maja, 18:00
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 3 maja, 18:00
Łódzki KS - GKS Bełchatów 3 maja, 18:00
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 3 maja, 18:00
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 3 maja, 18:00
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 01.05.2012, 16:07
Trener Probierz przed meczem z Górnikiem narzeka na problemy kadrowe i opowiada że być może czeka nas kolejny debiut, kto to może być ?

http://www.youtube.com/watch?v=6utP0qPERa0


Dla mnie bezwzględnie na ławkę Kirm... mecz derbowy pokazał że mecz z Podbeskidziem to był wypadek przy pracy w jego wykonaniu.

Chciałbym też widzieć Diaza jednak Paljic spisał się w derbowym więcej niż poprawnie... może Junior wejdzie w drugiej połowie i walką pociągnie w miejsce któregoś pomocnika ?
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 01.05.2012, 18:03
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Trener Probierz przed meczem z Górnikiem narzeka na problemy kadrowe i opowiada że być może czeka nas kolejny debiut, kto to może być ?

podobno to będzie Mateusz Arian. Czyli kolejna test środkowego obrońcy . Akurat Arian warunkami nie imponuje, zobaczymy czy imponuje czym innym , jednak o wiele większe nadzieje pokładałem w debiutach Urygi czy wczesniej Czekaja . Pożyjemy zobaczymy , ale dobrze że Probierz testuje takie rozwiązania gdy juz nie ma w praktyce o co grać .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 01.05.2012 o godz. 18:07.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 01.05.2012, 18:42
Z racji tego że teraz mecze co trzy dni , Probierz powinien dać pograć tym co nie grali ostatnio . Dużego wyboru nie ma ze wzgledu na kontuzje ,ale powinien dać od pierwszej minuty Bitona za Genkowa (ew. obaj naraz ,ale 4-4-2 pewnie nie zagramy), Sobolewski i Małecki od 1 minuty, i może dać szanse Jovanicovi zeby w końcu zagral
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 01.05.2012, 19:11
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Z racji tego że teraz mecze co trzy dni , Probierz powinien dać pograć tym co nie grali ostatnio . Dużego wyboru nie ma ze wzgledu na kontuzje ,ale powinien dać od pierwszej minuty Bitona za Genkowa (ew. obaj naraz ,ale 4-4-2 pewnie nie zagramy), Sobolewski i Małecki od 1 minuty, i może dać szanse Jovanicovi zeby w końcu zagral
W jakim celu ma grac Biton jak za miesiac juz go nie bedzie...
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 01.05.2012, 19:16
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
W jakim celu ma grac Biton jak za miesiac juz go nie bedzie...
w takim zeby sie Genkov nie słaniał na nogach , po takim meczu w upale jak wczoraj ,lepiej zeby zagral wypoczety Biton
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 01.05.2012, 19:23
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
W jakim celu ma grac Biton jak za miesiac juz go nie bedzie...
Za miesiąc? A do czego on będzie potrzebny Wiśle za tydzień?
Sparing - my potencjalnie silniejsi, oni bardziej wypoczęci.
Czyżby remis?
Odpowiedz cytując
Feliwald
Junior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 01.05.2012, 19:21
Już lepiej chyba Szewczyka spróbować, chłopak już parę razy był w kadrze meczowej i aż tak tragicznie słaby, żeby nie zagrać chociaż raz, nie jest skoro wciąż trenuje z pierwszym zespołem.

Mam nadzieję, że pociągną serię zwycięstw, Górnik o nic nie gra więc nie będzie jakimś wymagającym rywalem.

PS Chcę dalej Jirsaka na prawej obronie, bo szczególnie w ofensywie fajnie wygląda teraz.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 01.05.2012, 20:13
Cytat:
PS Chcę dalej Jirsaka na prawej obronie, bo szczególnie w ofensywie fajnie wygląda teraz.
W ofensywie fajnie, ale jak przyjdzie bronić, już tak różowo nie będzie. Dwa poważne błędy wczoraj, raz co asekurował piłkę i w końcu stracił, druga co Saidi wyszedł prawie sam na sam, na samym początku pierwszej połowy.
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 02.05.2012, 10:31
Lepiej przesunąć Jirsaka do przodu i zagrać 3-4-3(3 DP). Liczę na błyski Ilieva i Meliksona + jakaś bramka Genkova aby zagrał w reprezentacji. Transmisja meczu na Polsat Sport HD i w MultiLidze
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.05.2012, 11:04
Cytat:
Zapraszamy na wspólne oglądanie meczu z Górnikiem

Już dziś Wisla Kraków rozegra swój przedostatni mecz sezonu 2011/2012. Niestety reprezentacja Armii Białej Gwiazdy nie ma możliwości oficjalnie udać się do Zabrza.

Mecz Wiślaków nie będzie również transmitowany w Canal +. Zapraszamy jednak wszystkich kibiców do restauracji u Wiślaków. Będzie tam można obejrzeć na żywo pojedynek Wisły Kraków z zabrzańskim zespołem, za pośrednictwem Polsatu Sport.

za S.K.W.K.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 03.05.2012, 15:22
Panowie, czy będzie gdzieś bezpośrednia transmisja? nie chodzi mi o Multiligę, lecz o cały mecz Wisły?

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 03.05.2012, 15:36
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
Panowie, czy będzie gdzieś bezpośrednia transmisja? nie chodzi mi o Multiligę, lecz o cały mecz Wisły?
Jest post wyżej napisane w komunikacie SKWK. Polsat Sport transmituje.
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 03.05.2012, 15:43
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
Jest post wyżej napisane w komunikacie SKWK. Polsat Sport transmituje.
Polsat Sport HD
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 03.05.2012, 15:45
Dziś czuje wtopę, ewentualnie jakiś remis - wygrana tylko na farcie.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Boruc
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 03.05.2012, 16:09
Cieszy brak Kirma w pierwszym składzie. Iliev i Melikson odpoczywają, bo Probierz chce chyba w niedzielę wystawić najsilniejszy skład, a teraz daje szansę innym. Lamey w środku defensywy? Yy no nie wiem, 2 wolnych stoperów, wygląda na to że Diaz i Czekaj mają jakieś problemy (ile można mieć kontuzji w zespole?!).
Garguła - no comment, dlaczego nie Arian? Fajnie, że od początku Małecki i Sobol, cała pomoc polska
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 03.05.2012, 16:36
Boruc napisał(a):Wyświetl post
Cieszy brak Kirma w pierwszym składzie. Iliev i Melikson odpoczywają, bo Probierz chce chyba w niedzielę wystawić najsilniejszy skład, a teraz daje szansę innym. Lamey w środku defensywy? Yy no nie wiem, 2 wolnych stoperów, wygląda na to że Diaz i Czekaj mają jakieś problemy (ile można mieć kontuzji w zespole?!).
Garguła - no comment, dlaczego nie Arian? Fajnie, że od początku Małecki i Sobol, cała pomoc polska
A w jakim celu w niedziele ma wystawic najmocniejszy sklad?
Czekaj wisi za kartki.
Odpowiedz cytując
Boruc
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 03.05.2012, 16:50
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
A w jakim celu w niedziele ma wystawic najmocniejszy sklad?
Czekaj wisi za kartki.
Zależy mu na osiąganiu dobrych wyników u siebie + chce udanie zakończyć sezon.
Odpowiedz cytując
atomek21
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 03.05.2012, 17:21
W akcji bramkowej Lamey blokował dośrodkowanie Nakoulmy jak jakaś ciota.
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 03.05.2012, 17:54
Wisła nie gra źle przez tą 1 połówkę... gra tragicznie, obrona kompletnie rozsypana, frajer Probierz wystawił eksperymentalny skład, a chciałem żeby Wisła jeszcze to spotkanie wygrała, 2 oddać Śląskowi i gitara, ale ten Probierz to cwel.
Odpowiedz cytując
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 03.05.2012, 18:01
Faktycznie Nasza gra wygląda tragicznie niestety. Wszyscy grają znowu pod Nas i byłaby szansa nawet na puchary.
Niestety Probierz chyba zrobił sobie dzisiaj jaja wystawiając taki skład. Nic już nie zdziałamy.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując
omega
Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 03.05.2012, 18:04
nie jestem internetowym znawcą z nikogo nie szydzę, po prostu uważam że 23 letni Daniel Brud jest za słaby na taki zespół jak Wisła, nie rokuje na przyszłość od jakichś 4 lat więc to powinno być ostatnie jego 32 minuty w Wiśle a pewnie i w ekstraklasie... Chciał grać polakiem to jest Szewczyk, czy Uryga którzy nie dostali jeszcze szans, natomiast Daniel wszystkie, lub prawie wszystkie zmarnował.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 03.05.2012, 18:06
polska pomoc daje radę. Bednarz sprowadzi kolejnych Brudów to będziemy chodzić na 1 ligę za rok.
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 03.05.2012, 18:51
No to mamy zdefiniowane nasze możliwości - "walka" o miejsca 9-6 .
Nieźle.
Odpowiedz cytując
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 03.05.2012, 18:57
Podsumowując mecz to była jedna wielka żenada w wykonaniu Naszych grajków. Zero ambicji, zero honoru.

WISŁA TO MY, A NIE WY !
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 03.05.2012, 18:59
Plus jest taki, ze nikt nam nie zarzuci, ze puscilismy mecz Slaskowi. Cala Polska widzi jakimi jestesmy frajerami.

Mam nadzieje, ze w niedziele te kaleki zostana porzadnie wygwizdane na "do widzenia".
Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 03.05.2012, 19:02
Tak krytykowany na forum transferowym Pazdan zagrał dziś jak profesor jako defensywny pomocnik - dużo odbiorów, właściwie bez strat, kilka rozegranych ładnych akcji w ataku...

Od czasów Clebera nie ma kto strzelać karnych.

Zresztą nie ma o kim powiedzieć, że w tym meczu zagrał przeciętnie: Pareiko mógł wyciągnąć bramkę nr 2, obrona padaka, pomocy bezproduktywna, a Genkov powinien dostać koguta dla najlepszego gracza Górnika w meczu.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 03.05.2012, 19:03
Tak krytykowany na forum transferowym Pazdan zagrał dziś jak profesor jako defensywny pomocnik - dużo odbiorów, właściwie bez strat, kilka rozegranych ładnych akcji w ataku...

Od czasów Clebera nie ma kto strzelać karnych.

Zresztą nie ma o kim powiedzieć, że w tym meczu zagrał przeciętnie: Pareiko mógł wyciągnąć bramkę nr 2, obrona padaka, pomocy bezproduktywna, a Genkov powinien dostać koguta dla najlepszego gracza Górnika w meczu.

E: drugi post do usunięcia.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 03.05.2012, 19:11
powiedzmy sobie szczerze jeśli o sile Wisły w przyszłym sezonie mają stanowić tacy drwale jak Wilk czy Sobol to nie mamy czego szukać w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 03.05.2012, 19:11
ja tam jestem w dobrym humorze pamietajmy ze ci pilkarze spuscili zydow z ligi, a latem i tak beda wielkie zminy teraz juz tylko czekamy na fete
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:06.