
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Witam.
Za nami już 13 kolejek TM Ekstraklasy, na prowadzeniu nasi Bracia z Wrocławia - Śląsk, który w 13 spotkaniach zgromadził 28 oczek i o 5 wyprzedza Legię Warszawa, która jednak rozegrała o jeden mecz mniej. Czas przedstawić plan 14 kolejki TM Ekstraklasy: 18 listopada: 18:00 Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa 20:30 Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 19 listopada: 13:30 GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 15:45 Ruch Chorzów - Cracovia 18:00 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 20 listopada: 14:30 Widzew Łódź - Korona Kielce 17:00 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 21 listopada: 18:30 Podbeskidzie Bielsko - Biała - Lech Poznań ---------------------- Skupmy się na niedzielnym meczu z udziałem piłkarzy Wisły Kraków. Tym razem naszym rywalem jest Górnik Zabrze, który aktualnie zajmuje 12 pozycję mając po 13 spotkaniach 14 punktów. W poprzednim sezonie Wisła, dwa razy musiała uznać wyższość klub z Górnego Śląska ( 1-0 w Zabrzu 0-2 w Krakowie) jak tym razem zagrają Wiślacy, czy i tym razem Adam Nawałka znajdzie sposób na zatrzymanie i tak zwalniającej z każdym meczem Białej Gwiazdy? W tym tygodniu Wisłę opuścił Robert Maaskant a jego miejsce zajął dotychczasowy II trener Mistrza Polski - Kazimierz Moskal, to na jego barkach spoczywa odpowiedzialność za wyciągnięcie Wisły z kryzysu. Jak Moskal przygotuje zespół do walki w niedziele, czy możemy spodziewać się jakiś zmian w składzie ? Czy na ławce usiądzie Kew Jaliens, może Andraż Kirm ? Kto zastąpi pauzującego za kartki Cezarego Wilka - czy będzie to Daniel Brud, czy może Moskal zagra dwójką ofensywnych pomocników Jirsak - Garguła Biton czy Genkov ? A może trener podejmie ryzyko i zdecyduje się zagrać od początku dwójką napastników. Mecz z Górnikiem na pewno do łatwych należał nie będzie, patrząc na obecną formę Wisły, może drżeć o wynik tego meczu, miejmy jednak nadzieję, że przez te dwa tygodnie Moskalowi uda się wykonać jakiś mały kroczek do przodu, nikt nie mówi tu o cudach i o razu pięknym meczu. Ale o zalążku dobrej gry. Zapraszam do dyskusji na temat meczu 14 kolejki TM Ekstraklasy. Powód: bo 3 to nie 5.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 10.11.2011 o godz. 19:39.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#2
|
![]() Zycze niezłego meczu, i wysokiego... remisu. Tak 5:5 bylby niezłym wynikiem ![]() ![]() |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#3
|
|
^ Faktycznie mój błąd
zaraz odejmę Wam jeszcze te dwa oczka. |
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2011
Offline |
#4
|
|
Dwójka napastników na pewno nie zagrają bo w tym okresie czasu najważniejsze w piłce jest środek pola, myślę że skład będzie tak wyglądał : Pareiko,Jovanic,chavez,jaliens?(diaz , bo nawet nawet tam grał)pajic(diaz)brud,jirsak,iliev,kirm,garguła,bit on.
A może diaz na DP to tez sie nieraz sprawdzało. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: Kraków - Azory
Offline |
#5
|
![]()
Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły - mówi Kuba Błaszczykowski
STOP KARTONOM PRZY POLSKICH DROGACH!!!! |
|
|
|
Member
Od: 04.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#6
|
Hmm a po co nam dwóch bramkarzy? to tak w ogóle można? |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#7
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#8
|
|
Mój skład:
----------------Pareiko---------------- Jovanovic-Czekaj-Chavez-Bunoza(dobry defensor, słabiej w ataku ale dobrze kryje i odbiera) -------------Nunez - Garguła-------- --Iliev----------------------------------Kirm --------Genkov------------------------ = będzie wychodził ------------------------------Biton----- = będzie się cofał
Ostatnio edytowane przez syryls : 10.11.2011 o godz. 21:48.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice
Offline |
#9
|
|
Obstawiam :
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 2:1 (0:0) Genkov, Biton Pareiko Jovanović, Chavez, Bunoza, Paljic Iliev- Wilk - Garguła - Kirm Genkov - Biton jeśli Mały będzie mógł zagrać to zagra zamiast Kirma ![]() |
|
|
|
Member
Od: 04.2011
Offline |
#10
|
|
w roli ścisłości Czarek Wilk pauzuje za kartki i nie wystapi z Górnikiem
|
|
|
|
Member
Od: 07.2010
Offline |
#11
|
|
Wilk nie gra czemu wstawiacie go do składów
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#12
|
|
Wg. mnie najlepszy skład:
---------------Pareiko------------- Jovanovic-Czekaj-Diaz---Paljić ---------------Nunez--------------- --------------Guła------------------ ---Kirm-------------------Iliev---- --------Biton------Genkov-------- ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#13
|
|
Ciekawe jak wygląda sprawa Jaliensa. Czy się postara i zrobi dobre wrażenie przed K.M. czy ławka.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#14
|
|
Będzie ciekawy mecz, bo dwóch trenerów Wiślaków zasiądzie na ławce trenerskiej
Nie licze na piękną grę. Może będzie walka, ale 3 pkt muszą być niezależnie od zaprezentowanego stylu.![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#15
|
|
Diaz powinien grać w środku za słaby na lewą stronę, paljic do pomocy, wielkie błędy w defensywie. Albo kupimy lewego obrońcę który będzie dobrze krył i odbierał to fajnie, ale jeżeli nie to bunoza, nawet niech nie wychodzi za bardzo do ataku i mamy lewą stronę zabezpieczoną, alternatywą może być Nunez ale on mi jakośdo tej pozycji nie pasuje...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW
Offline |
#16
|
|
Diaz chyba najlepiej czuje sie w srodku pomocy, w meczach w ktorych na niej gral (za Skorży jeszcze przed transferem do Brugii) spisywał się bardzo dobrze. Widać niestety że obrona to nie miejsce dla niego, chaotyczny, niepewny, niestety tworzy autostradę do wjazdu pod nasze pole karne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: Kraków - Azory
Offline |
#17
|
![]()
Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły - mówi Kuba Błaszczykowski
STOP KARTONOM PRZY POLSKICH DROGACH!!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW
Offline |
#18
|
|
Więc prostuje swoją wypowiedź- nie najlepiej sie czuje tylko najlepiej tam wypada. No ale skoro sam nie chce to ja przynajmniej dla niego w tym momencie miejsca na boisku bym nie widział :/ o widze że kolega SnoopyS szedł podobnym tokiem myślenia co ja w powyższym poście. a co do obecności w Twoim składzie Paljicia to też uważam że dostawał za mało szans w tym sezonie, jak dla mnie jest pewniejszy niż Diaz moze nie o wiele ale jednak pozatym dysponuje lepszym czytaj groźniejszym dośrodkowaniem.
Ostatnio edytowane przez RYBA : 11.11.2011 o godz. 14:17.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#19
|
|
Ja bym chciał żeby była w składzie jakaś niespodzianka, nawet Czekaj w pierwszym za Q mnie usatysfakconuje, a poza tym żeby zapielalali na tym boisku na 120% bo coś nam sie należy.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#20
|
|
Moskal będzie miał wielkie dylematy przed tym spotkaniem
wszystko byłoby ok , gdyby tylko nie miał tak wielu znaków zapytania , na tak wielu pozycjach pewniacy do składu ? Pareiko , Jovanovic , Iliev , Biton ? nie widzę w naszej kadrze innych zawodników co do których nie ma jakiś wątpliwości , oczywiście poza kontuzjowanymi oraz pauzującym Wilkiem szczególnie boli regres formy Chaveza , Kirma , Garguły ( chociaz ciężko mówic o wczesniejszym progressie ) , Genkova który swoją formę zagubił w czerwcu, Nunez , Paljic czy Diaz mieszają beznadziejne wystęy z bardzo dobrymi , a o takim Jaliensie ciężko cos dobrego powiedzieć gdybym musiał być na miejscu Moskala postawiłbym w sobotnim meczu na skład Pareiko Jovanovic - Czekaj - Diaz - Paljic Brud - Nunez - Garguła Iliev - Biton - Kirm wiele tych wyborów to po prostu wybór mniejszego zła , albo totalnego braku alternatywy
Ostatnio edytowane przez Karherop : 11.11.2011 o godz. 12:56.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii
Offline |
#21
|
|
nie musisz być na jego miejscu bo jego już nie ma
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście
Offline |
#22
|
|
Przynajmniej Moskal nie będzie miał sentymentów do Holendrów jaki pokazywał Robert.
Dać szanse Czekajowi i Brudowi, bo z nich będą dobrzy piłkarze, ale warunkiem jest grali jak najwięcej. Myślę, że wygraja spokojnie, bo ile można grac taki piach. Nie przesadzajmy, że będziemy się bać Górnika w meczu na R22 ;] Dobrze by było dodać otuchu Moskalowi, głośnym "Moskal Kazimierz, nie rusz Kazika bo zginiesz!" przed meczem ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#23
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#24
|
|
Brud powinien wystąpić w pierwszym składzie, bo najzwyczajniej nie ma za bardzo dla niego alternatywy na DP. Może Diaz, ale jego wolałbym zobaczyć na środku obrony, gdzie już w czasie poprzedniego pobytu w Wiśle spisywał sie najlepiej.
![]()
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas, Że na drzewach zamiast liści Będą wisieć komuniści! UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY! |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#25
|
|
Cytat:
A jeśli realnie patrząc na formę zastępujesz go Brudem, to mam jeden komentarz: ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?
Offline |
#26
|
![]() ![]() Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#27
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?
Offline |
#28
|
|
Wyluzuj stary krzywda Ci sie nie dzieje :]
A co do Diaza to na pewno lepiej od Wilka nie wygladal by w srodku pola ... ![]() Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#29
|
dzięki za uwagę |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2011
Skąd: Kraków
Offline |
#30
|
|
Wilk dostał 4 zóltko na derbach i pauzuje
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|