
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory
Offline |
#1
|
|
Rok 2010 się kończy, więcej meczów nie będzie, więc może wybierzemy najlepszą "11" Wisły w ostatnim dziesięcioleciu? Ewentualnie można w nawiasach umieścić rezerwowych piłkarzy
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#2
|
|
Moja 11 ostatniej dekady:
Bramkarz: Sarnat Obrońcy: Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović Pomocnicy: Uche, Szymkowiak, Moskal , Kosowski Napastnicy: Żurawski , Frankowski Ławka rezerwowych: Sobolewski, Cleber, Paweł Brożek, Cantoro , Pater, Kuźba , Bogdan Zając gdyby taka była nasza 18 meczowa, mistrza mielibyśmy co roku. Z bramkarzem było najciężej jednak Sarnat z tego co ja pamiętam nie miał dużych wahań formy i cały sezon bronił na równym poziomie.
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 06.12.2010 o godz. 14:03.
![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Wiślacki Miechów
Od: 07.2004
Offline |
#3
|
|
Artur Sarnat - Nikola Mijailovic, Arkadiusz Głowacki, Marcelo, Marcin Baszczyński - Kuba Błaszczykowski, Radosław Sobolewski, Mirosław Szymkowiak, Kamil Kosowski - Maciej Żurawski, Tomasz Frankowski.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#4
|
|
Sarnat
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski Żurawski , Frankowski Ławka: Paweł Brożek, Cleber, Cantoro, Pater, Czerwiec, Kulawik, Małecki ![]()
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________ Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę: https://www.patreon.com/ArturPlatek |
|
|
|
Guest
|
#5
|
|
Majdan
Baszczyński , Marcelo , Głowacki, Kosowski Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Uche Żurawski , Frankowski Dwóch świetnych prawoskrzydłowych - wg mnie grzechem byłoby pominąć któregoś z nich, dlatego umownie wycofałem Kosę na lewą obronę, gdzie nie mieliśmy w tym dziesięcioleciu żadnego orła. Jedyny słabszy pkt. to bramkarz - tu też nie mieliśmy superorła. i równie fajna rezerwa: Sarnat Marek Zając Cleber Bogdan Zając Stolar Pater Olo Moskal Kulawik Paweł Brożek Kuźba a tu jeszcze Czerwiec, Cantoro, Węgrzyn, Kłos, Nikola, Zieńczuk, Mały, Paulista... oj działo się... Trener: Kasperczak ale wiadomo za który okres...
Ostatnio edytowane przez arti : 07.12.2010 o godz. 09:02.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#6
|
|
Dolha - Stolarczyk,Głowacki,Marcelo,Kłosik - Sobolewski,Pater,Szymkowiak-Uche,Błaszczykowski - Paweł Brożek
Ławka : Pawełek, Cleber,,Kosa,Frankowski,Penksa,Paulista Skorżowskie 4-5-1 ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
JLB
Od: 01.2006
Offline |
#7
|
|
Sarnat - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijajlovic - Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski - Żurawski, Paweł Brożek
Może będzie ktoś uprzejmy i podliczy wszystkie kandydatury - powstanie wtedy 'uśredniona' jedenastka. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#8
|
|
Majdan
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović Błaszczykowski, Szymkowiak, Uche , Kosowski Żurawski , Frankowski Uche przesunięty do środka. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory
Offline |
#9
|
|
właśnie tez myslalem o uśrednionej jedenastce. zrobię to tylko. . . do kiedy oddajemy swoja 11.? do 31 grudnia?
ja swoja pozniej podam jak będę na kompie bo z telefonu pisze. . . |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.
Offline |
#10
|
|
Dolha - Baszczyński, Marcelo, Cleber, Mijailovic - Sobolewski - Błaszczykowski, Szymkowiak, Kosowski - Uche - Żurawski.
-------------------Żurawski------------------- --------------------------Uche----------------- Kosowski---Szymkowiak---Błaszczykowski ------------------Sobolewski------------------ Mijailovic-------------------------Baszczyński -------------Marcelo--Cleber----------------- --------------------Dolha---------------------- W "18" jeszcze: Sarnat, Stolarczyk, Głowacki, Cantoro, Paulista, Kuźba, Frankowski, ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#11
|
|
Moja propozycja "11" niekoniecznie ostatnich 10 lat ;-)
Pawełek Baszczyński --- Głowacki --- Marcelo --- Cleber Kosowski --- Małecki --- Uche --- Błaszczykowski Frankowski --- Brożek Ławka: Sarnat, Paulista, Małecki, Cantoro, Żurawski, Szymkowiak, Zieńczuk, Kulawik |
|
|
|
Member
Od: 07.2008
Skąd: Ujanowice
Offline |
#12
|
|
Sarnat - Baszczyński Marcelo Głowacki Mijailović- Uche Szymkowiak Kosowski- Brożek Frankowski Żurawski
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#13
|
|
Majdan
Baszczyński-Głowacki-Marcelo-Stolarczyk Błaszczykowski-Szymkowiak-Sobolewski-Zienczuk Żurawski-Brożek ławka: Pawełek,Cleber,Diaz,Cantoro,Kosowski,Uche,Frankows ki |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#14
|
|
Majdan - Baszczyński , Głowacki , Marcelo , Mijailović - Uche , Sobolewski , Szymkowiak , Kosowski - Żurawski , Frankowski
Rezerwowi : Sarnat , Cleber , Stolarczyk , Czerwiec , Błaszczykowski , Kulawik , Paweł Brożek |
|
|
|
Junior Member
Od: 01.2010
Offline |
#15
|
|
Majdan - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Stolarczyk - Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski - Żurawski, Frankowski
I rezerwa: Dolha, Cleber, Mijailović, Cantoro, Uche, Kuźba, Pa. Brożek Największy ból głowy to oczywiście prawa strona (stawiam jednak na Polaka , i bramkarze (Majdana wspominam jako w miarę pewnego gościa, a Dolha to za ten jeden świetny sezon u nas) |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#16
|
|
Dolha-Baszczyński ,Głowacki ,Marcelo, Mijailovic-Błaszczykowski, Sobolewski,Moskal, Szymkowiak, Kosowski-Żurawski
Drugi skład Sarnat-Bogdan Zając, Marek Zając, Kłos-Uche, Cantoro, Moskalewicz, Marek Zieńczuk-Frankowski, Kuźba, Paweł Brożek Odpowiednio 4-5-1 i 3-4-3 |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#17
|
|
strasznie trudno jest wybrać 11... 16 byłoby optymalnie
![]() Majdan Baszczyński Głowacki Marcelo Stolarczyk Błaszczykowski Szymkowiak Sobolewski Kosowski dwie bramki Żurawski, dwie bramki Frankowski i Wisła jest Mistrzem Polski ![]() rezerwa: Sarnat, Mijailovic, Uche, Moskalewicz, Zieńczuk, Paweł Brożek, Cleber głębsza rezerwa: Pawełek, Marek & Bogdan Zając, Moskal, Pater, Małecki, Kuźba 11 nieporozumień: 20 testowanych bramkarzy na czele z trenerem J. Kazimierskim Vidlicka Nawotczyński Jop Magiera Chiacu Ouadja Edno Temple Omeonu, Dudu, Radovanovic starałem się wybierać spośród zawodników, którzy coś tam grali, a nie tylko statystowali w klubie (jak Bellotte, Deci), ale np. Magiera czy Dudu za dużo nie pograli |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Północny Kraków
Offline |
#18
|
![]()
PSIA KREW
"Płoną perony płynie krew, to szlak wiślackiej wiary! Rzucamy wokół śmierci zew, łopocą nam sztandary! Niech chwała Twoja wiecznie trwa! Zwyciężaj Wisło ma... ZWYCIĘŻAJ WISŁO MA! "
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#19
|
|
Dolha, Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailovic, Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski, Żurawski, Paweł Brożek
rezerwa - Majdan, Cleber, Frankowski, Małecki, Uche, Stolarczyk, Moskal |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Krk
Offline |
#20
|
|
Ja bym widział taką:
Sarnat - Nikola, Głowa, Marcelo, Baszczu - Kosa, Sobol, Szymkowiak, Błaszczu - Żurawski, Frankowski. Rezerwa: Pawełek - Stolarczyk, Cleber, Zając, ... - Zieniu, Cantoro, Uche, Paulista - Brożek, Kuźba. Ostatnie 7 lat (2000-03 musze wam uwierzyć na słowo). Trener: Kasperczak
Ostatnio edytowane przez LanceTS : 07.12.2010 o godz. 16:32.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#21
|
|
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Stolarczyk - Kosowski, Sobolewski, Uche, Błaszczykowski - Żurawski, Frankowski
Trener: Kasperczak. Ławka rezerwowych: Szymkowiak, Cleber, Nikola, Zieńczuk, Sarnat, Paweł Brożek, Cantoro. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#22
|
|
Dolha
Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Stolarczyk Uche, Sobolewski, Szymkowiak ,Kosowski Żurawski, Frankowski |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#23
|
|
Sarnat-Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Mijailovic-Uche,Szymkowiak,Moskalewicz,Kosowski-Frankowski,Żurawski
rezerwa: Dolha,Stolarczyk,M.Zając,Błaszczykowski,Czerwiec,S obolewski,Kuźba,Kałużny
Ostatnio edytowane przez AYALA : 06.12.2010 o godz. 16:35.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#24
|
|
Sarnat
Baszczyński --- Głowacki --- Marcelo --- Stolarczyk Błaszczykowski ---Sobolewski --- Szymkowiak --- Kosowski Frankowski --- Żurawski rezerwa: Pawełek, Cleber, Mijailović, Cantoro, Uche, Zieńczuk, Paweł Brożek Co prawda Uche był nieco lepszym piłkarzem od Błaszczykowskiego, niemniej jednak Kuba w odróżnieniu od Nigeryjczyka nigdy nie robił żadnych jaj i widać było, że Wisła to dla niego więcej niż miejsce do wypromowania się ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#25
|
|
Dolha- Baszczyński- Głowacki- Marcelo- Nikola- Zieńczuk- Sobolewski- Szymkowiak- Błaszczykowski- Żurawski- Frankowski
rezerwa: Cleber, Cantoro, Pa. Brożek, Kałużny, Uche, Paulista, Pater. |
|
|
|
Member
Od: 09.2010
Offline |
#26
|
|
Dolha
Baszczyński - marcelo - Głowacki - mijailović Błaszczykowski - sobolewski - szymkowiak - Uche Brożek - Żurawski |
|
|
|
Junior Member
Od: 04.2009
Offline |
#27
|
|
Szczęsny
Baszczyński-Głowacki-Marcelo-Stolarczyk Uche-Sobolewski-Szymkowiak-Kosowski Żurawski-Frankowski Rezerwa: Błaszczykowski, Cantoro, Pater, Źieńczuk, Kałużny, Czerwiec, Moskal. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#28
|
|
Ciężko no,ale dobra
Majdan Baszczyński-Głowacki-Marcelo-Nikola Uche-Sobolewski-Szymkowiak-Kosowski Żurawski-Frankowski Rezerwa Dolha,Cleber,Stolarczyk,Błaszczykowski,Pater,Czerw iec,Brożek Paweł ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów
Offline |
#29
|
|
Dolha
Baszczyński Głowacki Marcelo Mijajlovic Błaszczykowski Sobolewski Szymkowiak Kosowski Żurawski Frankowski |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: SKMK
Offline |
#30
|
|
Dolha
Baszczyński - Głowacki - Marcelo - Mijailović Błaszczykowski - Sobolewski - Szymkowiak - Kosowski Żurawski - Frankowski Rezerwa: Majdan, Cleber, Uche, Czerwiec, Cantoro, Paweł Brożek
Ostatnio edytowane przez RecordAble : 09.12.2010 o godz. 20:32.
![]()
...i nawet jeśli będzie źle my nigdy nie poddamy się!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|