
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Los Angeles, CA
Offline |
#1
|
|
Kto wg Was powinien wygrac, a kto (wg pilkarzy glosujacych) wygra?
PIŁKARZ ROKU * Paweł Brożek (Wisła Kraków) * Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) * Robert Lewandowski (Lech Poznań) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) * Mariusz Pawełek (Wisła Kraków) * Wojciech Skaba (Legia Warszawa/Polonia Bytom) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Manuel Arboleda (Lech Poznań) * Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków) * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Maciej Iwański (Legia Warszawa) * Sławomir Peszko (Lech Poznań) * Radosław Sobolewski (Wisła Kraków) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) * Robert Lewandowski (Lech Poznań) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok) * Patryk Małecki (Wisła Kraków) * Artur Sobiech (Ruch Chorzów) TRENER ROKU * Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów) * Maciej Skorża (Wisła Kraków) * Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY * Zbigniew Cieńciała (Sport) * Marek Gilarski (Przegląd Sportowy) * Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy) NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Mateusz Borek (Polsat) * Marcin Rosłoń (CANAL+) * Tomasz Smokowski (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lech Poznań * Lechia Gdańsk * Ruch Chorzów BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok) * Paweł Gamla (Piast Gliwice) * Marek Gancarczyk (Śląsk Wrocław) * Marcin Kikut (Lech Poznań) * Adam Marciniak (Górnik Zabrze) ![]()
Kto chce, szuka sposobów
Kto nie chce, szuka powodów |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Gdów
Offline |
#2
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Paweł Brożek (Wisła Kraków) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Radosław Sobolewski (Wisła Kraków) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok) TRENER ROKU * Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY - NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY - PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok) (brakuje tu bramki Kirma) |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#3
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Sławomir Peszko (Lech Poznań) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Patryk Małecki (Wisła Kraków) TRENER ROKU * Maciej Skorża (Wisła Kraków) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY * Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy) NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Tomasz Smokowski (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU *Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok)
Ostatnio edytowane przez Tylko_Wisła! : 09.12.2009 o godz. 20:32.
![]() WISŁA TO MY !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303
Offline |
#4
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Sławomir Peszko (Lech Poznań) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Patryk Małecki (Wisła Kraków) TRENER ROKU * Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY * NIE MA NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Tomasz Smokowski (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU *Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok) ![]()
Feci quod potui faciant meliora potentes
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#5
|
|
wg mnie:
PIŁKARZ ROKU * Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Sławomir Peszko (Lech Poznań) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Robert Lewandowski (Lech Poznań) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Patryk Małecki (Wisła Kraków) TRENER ROKU * Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY * nie kojarze gości NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Tomasz Smokowski (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Adam Marciniak (Górnik Zabrze) |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#6
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Radosław Sobolewski (Wisła Kraków) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok) TRENER ROKU * Maciej Skorża (Wisła Kraków) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY * Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy) NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Tomasz Smokowski (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Adam Marciniak (Górnik Zabrze) |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#7
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Sławomir Peszko (Lech Poznań) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Patryk Małecki (Wisła Kraków) TRENER ROKU * Maciej Skorża (Wisła Kraków) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY * Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy) NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Tomasz Smokowski (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Adam Marciniak (Górnik Zabrze) |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#8
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) - jeden z nielicznych Polaków który strzela bramki i w miare sobie radzi w zagranicznej lidze ![]() NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) - tu chyba nie ma wątpliwości, Pawełek i Skaba to chyba jakiś żart a nie konkurencja NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Radosław Sobolewski (Wisła Kraków) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Artur Sobiech (Ruch Chorzów) TRENER ROKU * Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY * Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy) NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Mateusz Borek (Polsat) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) Tutaj nie mam typów - po prostu nie pamiętam bramek... |
|
|
|
I am what I am
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.
Offline |
#9
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Radosław Sobolewski (Wisła Kraków) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Patryk Małecki (Wisła Kraków) TRENER ROKU * Maciej Skorża (Wisła Kraków) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY * Marek Gilarski (Przegląd Sportowy) NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Mateusz Borek (Polsat) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok) ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza
Offline |
#10
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Sławomir Peszko (Lech Poznań) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Patryk Małecki (Wisła Kraków) TRENER ROKU * Maciej Skorża (Wisła Kraków) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY * Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy) NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Mateusz Borek (Polsat) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok) * Paweł Gamla (Piast Gliwice) * Marek Gancarczyk (Śląsk Wrocław) * Marcin Kikut (Lech Poznań) * Adam Marciniak (Górnik Zabrze) |
|
|
|
Member
Od: 04.2009
Offline |
#11
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Radosław Sobolewski (Wisła Kraków) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Robert Lewandowski (Lech Poznań) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok) TRENER ROKU * Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY * Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy) NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Tomasz Smokowski (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok) |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#12
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Sławomir Peszko (Lech Poznań) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok) TRENER ROKU * Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski) NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Marcin Rosłoń (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lech Poznań BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Paweł Gamla (Piast Gliwice) ![]()
Habemus Dubletum
LEG14 White Star Awards w kategorii: Innowierca roku 2009 Innowierca roku 2011 ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#13
|
|
Trener Roku
Stefan Majewski ! Za to co zrobił powinien dostać Oskara, niestety Lewicki z Komisji Licencyjnej spierdzielił jego robotę ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#14
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Sławomir Peszko (Lech Poznań) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Robert Lewandowski (Lech Poznań) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Patryk Małecki (Wisła Kraków) TRENER ROKU * Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY *Brak ![]() NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Marcin Rosłoń (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Marek Gancarczyk (Śląsk Wrocław) |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice
Offline |
#15
|
|
Te oscary dotyczą wiosny i jesieni, czy tylko jesieni? Napisalem to juz w innym temacie, bo tego nie zauwazylem, ale napastnika wg mnie nie powinien zostac zaden z nominowanych, Brożek miał kontuzje i potem słabo grał, Lewandowski wiosne miał tragiczną, a Niedzielan to taki wyskok w kilku meczach..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#16
|
|
Ogarnijcie się z tym Tuzimkiem, to pospolity grafoman, jak dostanie oscara to z podniecenia napisze jeszcze kilka felietonów o tym, jak to rozmawiał z pomnikiem Jezusa w Rio. Albo udzieli nam kolejnych rad jak żyć. W ogóle kategoria dziennikarz prasowy jest śmieszna biorąc pod uwagę poziom i profesjonalnizm dziennikarstwa sportowego w Polsce.
Zresztą nie tylko kategoria dziennikarz sportowy jest denna. Przyznawanie jakichkolwiek wyróżnień, nagród, nie wspominając o oskarach, którymi z definicji nagradza się tylko dzieła wybitne jest żenujące przy poziomie naszego futbolu. Taka gala, zorganizowana zapewnie z wielką pompą, tylko zniekształci obraz polskiej piłki, który bynajminej różowy nie jest. Po co nazywać szambo perfumerią ? Jeden z drugim piłkarzyna poczuje się jeszcze większą gwiazdą, pozdrowi i podziękuje poł milionowi osób ze sceny, ale ja się pytam po co ta szopka ? Zamiast siedzieć cicho, żeby nikt na świecie nie zauważył tego, że mistrz 40 milionowego kraju odpada z mistrzem Estonii w eliminacjach LM bawimy się jeszcze w Oscary. Doceniam C+ za starania i wkład w rozwój Ekstraklasy ale z przyznawaniem jakichkolwiek nagród to grubo przesadzili. Czy w Premiership czy Primiera Division organizuje się takie gale? Nie. Więc może najpierw sprawmy, żeby mecze w Ekstraklasie stały na jakimś wyższym poziomie niż buraczano-żenujący, a poźniej przyznawajmy za to wyróznienia. Bo taka kolejność jest chyba logiczna..
Ostatnio edytowane przez fialo : 09.12.2009 o godz. 23:02.
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#17
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) chociaż w nominacjach brakuje mi Astiza zamiast Głowy NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Sławomir Peszko (Lech Poznań) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok) TRENER ROKU * Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY --- NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Tomasz Smokowski (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Ruch Chorzów dałbym Lecha, ale atmosfera we Wronkach zadecydowała BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) musiałbym sobie je przypomnieć
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 10.12.2009 o godz. 19:54.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Offline |
#18
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Radosław Sobolewski (Wisła Kraków) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Robert Lewandowski (Lech Poznań) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Patryk Małecki (Wisła Kraków) TRENER ROKU * Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY *Brak NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Mateusz Borek (Polsat) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok) ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#19
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Arek Głowacki (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Sławomir Peszko (Lech Poznań) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brozek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Patryk Małecki (Wisła Kraków) TRENER ROKU * Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów) NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Tomasz Smokowski (Canal+Sport) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lech Poznań BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Paweł Gamla (Piast Gliwice) ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#20
|
|
Dla mnie nieporozumieniem sa te bramki...
jest tam głowka Lewandowskiego czy strzal po ziemi chyba Trytki..nie ma np gola z 35 metrow Kirma... niewiem kto i na jakisch zasadach ustalał i wybierl te bramki ,polowa wogole nie nadaje sie do tej kategorii. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#21
|
|
dla mnie nieporozumieniem jest ten plebiscyt kiedy nasza piłka leży,leją nas już praktycznie wszyscy i do tego ten cały skorumpowany pzpn (Lato,Kręcina,Piechniczek).Ludzie z innej epoki żyjący realiami sprzed 30-40 lat.Jedynie Jeleń sie wyróżnił w tym beznadziejnym piłkarsko dla nas roku
Ostatnio edytowane przez AYALA : 10.12.2009 o godz. 10:33.
|
|
|
|
Member
Od: 09.2008
Skąd: Wolbrom
Offline |
#22
|
|
Franek Smuda trenerem roku, jasne. Pewnie za tego mistrza na którego szedł z Lechem. Szkoda, że nie doszedł
a co do bramki to obejrzałem wszystkie i oczywiście rzecz gustu ale ten Marciniak (chciał, nie chciał) konkretnie przylutował. |
|
|
|
Banita
Od: 03.2009
Offline |
#23
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Kamil Tecmer NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Gila=\[/ (Kupa Rakowiec) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Sławomir Peszko (Lech Poznań) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Robert Lewandowski (Lech Poznań) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Patryk Małecki (Wisła Kraków) TRENER ROKU * Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY *Brak ![]() NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Marcin Rosłoń (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+) * Marek Gancarczyk (Śląsk Wrocław) |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.
Offline |
#24
|
|
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY * Jan Mucha (Legia Warszawa) NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY * Marcelo (Wisła Kraków) NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY * Radosław Sobolewski (Wisła Kraków) NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY * Paweł Brożek (Wisła Kraków) ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012 * Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok) TRENER ROKU * Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski) NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY * Tomasz Smokowski (CANAL+) PUBLICZNOŚĆ ROKU * Lechia Gdańsk BRAMKA ROKU * Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok) |
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#25
|
|
Jakim sposobem trenerem roku ma byc Smuda ?!
Przerznal MP, dlugo byl bezrobotny a reprezentacja Polski to jakies 2 nic nieznaczce sparingi ? ![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Los Angeles, CA
Offline |
#26
|
|
piłkarze mogą go docenić choćby za sukcesy w UEFA + poprawienie gry Zagłębie + mimo wszystko za samo zostanie selekcjonerem... to jest ogólnie ważne, że piłkarze wybierają
![]()
Kto chce, szuka sposobów
Kto nie chce, szuka powodów |
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#27
|
Kolego, oceniany jest rok 2009, a w tym roku Smudy sukcesem jest dobre 45min z Udinese - to w kontekscie pucharow. A czym jest poprawa gry Zaglebie w porownaniu z np. gra Polonii Bytom i praca jaka tam wykonano ? Czy Ruchu Chorzow ? (ale tu akurat Fornalik jest) Generalnie Smude wsadzono bo faktycznie ciezko kogos trzeciego do Skorzy i Fornalika dokoptowac. Tzn ciezko z ekstraklasy, bo w 2. lidze by sie pewnie ktos znalazl. ![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Los Angeles, CA
Offline |
#28
|
Zgadzam się, Kolego, że Smuda na wygraną nie zasłużył, co wcale nie znaczy, że go nie wybiorą. Nie mniej w tym roku (choć nie aż tak bardzo jak w 2008) osiągnął (zakładając że wybór na Selekcjonera pod wpływem presji otoczenia PZPNu to osiągnięcie) więcej niż MS. Według mnie Fornalik nie ma tu sobie równych, za nim widziałbym (alfabetycznie) Skorżę, Smudę, Szatałowa i Ulatowskiego. Pozdrawiam PS. Zwróć uwagę, że nawet tu, na forum TWSD, najwięcej głosów jest na Smudę ![]()
Kto chce, szuka sposobów
Kto nie chce, szuka powodów |
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#29
|
Skorza: MP, 1. miejsce po jesieni. A podawanie Smudy jako zwyciezcy to czyste przyzwyczajenie. W naszym kraju juz sie tak utarlo, ze Smdua jest zajebisty. ![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#30
|
|
Smuda tam jest za PP.
Jak dla mnie to na piłkarza roku w miejsce Brożka powinien być Małecki. Nasz najlepszy zawodnik, znakomita w jego wykonaniu runda wiosenna dała nam MP. Teraz dalej pokazuje, że świetne mecze są u niego na porządku dziennym. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|