
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2009
Offline |
#1
|
|
Potrzebuje Waszych głosów, aby mój osiedlowy klub otrzymał stroje klubowe. Wystarczy się zarejestrować na stronie: http://www.neosport.pl/Druzyna-neosport-pl-cinfo-pol-161.html i oddać głos na KS Tyniec. Stroje te są nam bardzo potrzebne, ponieważ nasz klub nie jest potęgą finansową. Proszę was o pomoc. Nic Was to nie kosztuje (oprócz 2 minut poświęconych na rejestrację) a możecie pomóc. Z góry dziękuję wszystkim, za głosy.
Ostatnio edytowane przez KS Tyniec : 17.10.2009 o godz. 13:35.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Sanok
Offline |
#2
|
|
Spójrz na ten temat i wnioskuj, wnioskuj... http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=6470
|
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2009
Offline |
#3
|
|
Wnioskuję, że w tej sytuacji wszyscy glosują na Unię.
|
|
|