![]() |
Stroje klubowe
Potrzebuje Waszych głosów, aby mój osiedlowy klub otrzymał stroje klubowe. Wystarczy się zarejestrować na stronie: http://www.neosport.pl/Druzyna-neosport-pl-cinfo-pol-161.html i oddać głos na KS Tyniec. Stroje te są nam bardzo potrzebne, ponieważ nasz klub nie jest potęgą finansową. Proszę was o pomoc. Nic Was to nie kosztuje (oprócz 2 minut poświęconych na rejestrację) a możecie pomóc. Z góry dziękuję wszystkim, za głosy.
|
Spójrz na ten temat i wnioskuj, wnioskuj... http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=6470
|
Wnioskuję, że w tej sytuacji wszyscy glosują na Unię.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl