The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kubamusial
Member
 
Od: 02.2005
Skąd: KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 24.07.2008, 18:48. Nienawiść
Do założenia tego tematu natknął mnie podpis użytkownika Romano, na którym przeczytałem "Porażka Obywatelska". Zastanawiające jest jak takim niewinnym podpisem można ściągnąć na siebie antypatię innych. To samo Tyczy się podpisu " To nie jest mój prezydent", pisząc coś takiego w jakiś sposób obrażamy zwolenników tych ludzi . Zakładając ten wątek mam w głowie również sytuację z Ostrowca, gdzie śpiewaliśmy, że pier dolimy Legię i warszawiaków, a większość tych ludzi widzieliśmy pierwszy raz na oczy. Zastanawialiście się czasem, po kiego buca robimy sobie tak pod górkę nawzajem?

PS. Jeśli moje wywody okazą się zbyt płytkie, jak na to forum - proszę o zamknięcie tematu.
KOPER
TSNH
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 24.07.2008, 18:56
W Bełchatowie i w Ostrowcu Legia się dużo lepiej od nas pokazała więc może dlatego im "ciśniemy"......kompleksy?////
killer1906
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 24.07.2008, 18:59
TSNH napisał(a):Wyświetl post
W Bełchatowie i w Ostrowcu Legia się dużo lepiej od nas pokazała więc może dlatego im "ciśniemy"......kompleksy?////
No pewnie! Ogólnie to przed finałem PP i PE mieliśmy bardzo dobre stosunki z Legią i dopiero kiedy "pokazali się lepiej od nas" zaczęliśmy im cisnąć. Jasne, że kompleksy.
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 24.07.2008, 19:02
kubamusial napisał(a):Wyświetl post
Zakładając ten wątek mam w głowie również sytuację z Ostrowca, gdzie śpiewaliśmy, że pier dolimy Legię i warszawiaków, a większość tych ludzi widzieliśmy pierwszy raz na oczy. Zastanawialiście się czasem, po kiego buca robimy sobie tak pod górkę nawzajem?


ten temat to jakies jaja czy Ty tak na serio?
Ostatnio edytowane przez e : 24.07.2008 o godz. 19:05.
Johny84
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 24.07.2008, 19:23
Co to za jakas teczowa alternatywa?

Wolnosc slowa jest min. od tego, zeby uderzac w to co sie postrzega jako glupote innych...
Per aspera ad astra.

BKS JAGIELLONIA
miba
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 24.07.2008, 19:26
Nie, to forumowa bojowka stowarzyszenia Nigdy Wiecej, oddzial Krakow.

Czasem z przykroscia stwierdzam, ze ludzie najpierw pisza, pozniej mysla, ewentualnie nie mysla wcale.
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 24.07.2008, 19:26
kubamusial napisał(a):Wyświetl post

PS. Jeśli moje wywody okazą się zbyt płytkie, jak na to forum .
po co to sie siedzisz i sie meczysz..

przerzuc sie na, http://cyberhate.org.pl/ i po klopocie, moze i nawet modem zostaniesz
Ostatnio edytowane przez e : 24.07.2008 o godz. 19:29.
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 24.07.2008, 19:35
żałuje tych śpiewów na Legia którą przecież nas tak bardzo kocha i pewnie źle słyszałem przy bramkach gts,gts... było nasz ts ! i bo Wisełka mistrzem jest a nie to co wydawało mi sie że słyszałem !

"...bo w nienawiści tak wychowano, wychowano nas ..."




może i bluzgów później było trochę za dużo ,ale nie róbmy z siebie sierot , warszawiacy nigdy sie nie lubili z krakowiakami a tą nienawiść potęgują jeszcze 2 rywalizujące o najwyższe cele kluby,tak było jest i będzie,nie zmienisz tego ,Cracovie też mamy pokochać ? tfu
Ostatnio edytowane przez South : 24.07.2008 o godz. 19:37.
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 24.07.2008, 19:36
Nie ma we mnie nienawisci. Moge wyzywac kogos ale robie to w danej chwili i danej sytuacji. Nigdy sam pierwszy nie wyzywam, chyba ze ktos mnie wyzwie - mowie tutaj o swiecie kibicow. Szanuje wszystkich w lidze ktorzy na to zasluguja ( pomijam Polonie Warszawa ale to dluzsza historia ) a reszte lubie, mniej lubie lub mi wisi zupelnie. Okazuje szacunek Wisle, Widzewowi ale nie palam do nich miloscia. Jesli graja w Pucharach - kibicuje.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 24.07.2008, 19:42
każdy o zdrowych zmysłach wyzywając Legię lub Warszawiaków wie, że robi to tylko na potrzeby dopingu, a w rzeczywistości nic do nich jako jednostek, ludzi.. nie ma stary.. traktuj życie na wesoło i patrz na takie sprawy z przymrużeniem oka to będzie Ci lżej!
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.07.2008, 19:43
Cytat:
Wolnosc slowa jest min. od tego, zeby uderzac w to co sie postrzega jako glupote innych...
Głupotą innych jest to że np mieszkają w Warszawie ?
Głupia argumentacja .




Cytat:
Do założenia tego tematu natknął mnie podpis użytkownika Romano, na którym przeczytałem "Porażka Obywatelska". Zastanawiające jest jak takim niewinnym podpisem można ściągnąć na siebie antypatię innych. To samo Tyczy się podpisu " To nie jest mój prezydent", pisząc coś takiego w jakiś sposób obrażamy zwolenników tych ludzi . Zakładając ten wątek mam w głowie również sytuację z Ostrowca, gdzie śpiewaliśmy, że pier dolimy Legię i warszawiaków, a większość tych ludzi widzieliśmy pierwszy raz na oczy. Zastanawialiście się czasem, po kiego buca robimy sobie tak pod górkę nawzajem?
,,Pozdrawianie się'' o ile nie jest stosowane w nadmiarze jest normalnym elementem atmosfery meczowej . Wątpię aby ktoś na sektorze Legii po usłyszeniu p* Legię i Warszawiaków usiadł i zaczął płakać będąc zranionym do głębi . Dopóki takie śpiewy nie przekładają się na faktyczne zagrożenie bądź naruszenie czyjegoś dobra tj dopóki nie zaczniesz z pianą na ustach atakować człowieka za to , że jest np mieszkańcem Warszawy , to nie ma w nich realnego zła a więc prawdziwej nienawiści .
Ostatnio edytowane przez Mareq : 24.07.2008 o godz. 19:51.
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 24.07.2008, 19:49
Kazdy mieszka gdzie chce/musi. Ja mieszkam w Wawie bo tam mieszkala moja rodzina od pokolen, bo kocham to miasto, jego historie,magiczne miejsca. Uwielbiam tez Krakow bo ma taki niepowtazalny specyficzny klimat i tylko tutaj czuje sie prawdziwego ducha kabaretu,sztuki,poezji. Lubie w Krakowie wypoczywac jak nie mam czasu na zagraniczne wycieczki...udaje sie do Krakowa bo Warszawa zwyczajnie nie nadaje sie do niczego wiecej niz do zycia nocnego...a to za malo...mam tego na tonu w roku.
Badzmy tolerancyjni w granicach takich samych w jakich nie jestesmy w stosunku do "wrogich" klubow.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
jachting
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 24.07.2008, 19:54
Cytat:
Dopóki takie śpiewy nie przekładają się na faktyczne zagrożenie bądź naruszenie czyjegoś dobra prawnego tj dopóki nie zaczniesz z pianą na ustach atakować człowieka za to , że jest np mieszkańcem Warszawy , to nie ma w nich realnego zła a więc prawdziwej nienawiści .
Jest uczucie nienawiści ,z którym też można walczyć lecz nie każdy ma na to ochotę czy siłę .
Można to też analizować teoretycznie czy filozoficznie ,a więc każde uczucie czy myśl wpływa na człowieka i potrafi się uzewnętrzniać .
---
Staram się walczyć ze złymi emocjami ,ale powiem szczerze że Legia wywołuje u mnie skrajne emocje .
Paparapa
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 24.07.2008, 19:56
kubamusial napisał(a):Wyświetl post
Zakładając ten wątek mam w głowie również sytuację z Ostrowca, gdzie śpiewaliśmy, że pier dolimy Legię i warszawiaków, a większość tych ludzi widzieliśmy pierwszy raz na oczy. Zastanawialiście się czasem, po kiego buca robimy sobie tak pod górkę nawzajem?
Taki juz urok kibicowania i tyle.

Piosenka "jestem kibicem Wiselki Krakow..." spiewana jest u nas od wielu lat i mozna ja nazwac w pewien sposob tradycyjna.

Zreszta kiedys juz sie wypowiadalem na temat robienia teatru ze stadionu...

Nie pozwolmy s.......ic klimatu kibicowskiego na stadionach w Polsce.Bo niedlugo dojdzie do tego,ze mecz bedzie sie ogladac w ciszy i skupieniu (dokladnie tak,jak w Anglii).
A chyba nie o to chodzi w tym wszystkim,nie?
Ostatnio edytowane przez Paparapa : 24.07.2008 o godz. 19:59.
Pozdrawiam wszystkie internetowe,placzace mendy.
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 24.07.2008, 20:06

Porażające.
A pomyśl sobie, co śpiewają tym biednym starszym panom z PZPN-u po każdym meczu... No, skandal!

Jakby jakiś inny mod chciał to "coś" zamknąć, to proszę się nie krepować
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Wilku
lupus albus
 
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 25.07.2008, 12:19
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jakby jakiś inny mod chciał to "coś" zamknąć, to proszę się nie krepować


____

Troche dziwna sprawa bo watek kretyński jak i wpis załozyciela, a inne wpisy w nim interesujące.. ale zamknac trza.

ps.
nienawidze...


..poniedziałków ;p

Tristan, Scytowie, Niniwa 2, Prawicowe czytanki, St. Michalkiewicz, NSZ, Keine Grenzen
Lew Dawidowicz Bronstein vel Trocki: ''Należy wysunąć hasło rewolucyjnego unicestwienia państwa narodowego. Domowi wariatów kapitalistycznej Europy, trzeba przeciwstawić program Socjalistycznych Stanów Zjednoczonych Europy, jako etap na drodze do Zjednoczonych Stanów całego świata''.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:49.