
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
|
Nadchodząca kolejka*
![]() Aktualna tabela* ![]() ![]() *grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#2
|
|
Jeśli rywale nastawia się na cierpienie na boisku i taktykę jak Stal/Polonia to przebieg będzie podobny do poprzednich spotkań, czyli zakoszarowanie rywala w swoim polu karnym i bicie głową w mur.
. Wtedy albo wpadnie albo nie wpadnie. Zapewne będzie też 15 rzutów rożnych o wątpliwej jakości. Patrząc jednak na ich ostatnie spotkania to być może będą chcieli bardziej otwartej gry i próby przejęcia kontroli, wtedy czeka nas ciekawy mecz i większe luki w polu karnym rywala. Tychy mimo wszystko wyglądają na podobną rewelacje rozgrywek po 3 kolejkach jak Zagłębie Sosnowiec rok temu. A gdyby Odrą strzeliła ostatnio karnego przy 0-0 to raczej nie podchodzili by do starcia z nami jako lider. Liczę na lepszy wynik niż że Stalą, tylko tyle i aż tyle. Na radykalne zmiany składu/taktyki nie liczę, bo to się nie wydarzy.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 10.08.2023 o godz. 09:51.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#3
|
|
Banasik jeśli nie jest trenerskim ignorantem (a nie jest) to ustawi gks dokładnie tak jak powinien pod gre przeciwko nam. Czyli:
- agresywny doskok - murowanie bramki Powinno im wystarczyć. Biorąc pod uwagę że są w gazie oraz są ekipa lepsza od stali, wynik będzie podobny jak rok temu z Ruchem. 2:0 może 3:1 dla tyszan. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#4
|
.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 10.08.2023 o godz. 11:47.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#5
|
|
Karherop
Tychy nie są frajerami. Po co im otwarta gra z naszą "Iberią" skoro gra tak jak Łęczna czy Stal wystarczyła na wydarcie punktów? Zagrają tak jak Oni. Jak sie nic nie zmieni - remis (wariant optymistyczny) albo pewniejsza porażka. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#6
|
Co do zasady, Banasik prędzej ustawi drużynę defensywnie niż pójdzie na wymianę, ale pamiętajmy że Tychy są na fali, mają wysokie morale i dużą ochotę na grę w piłkę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#7
|
|
Taki kurs na Tychy? Biorę w ciemno za tysiaka. Tam będzie gwałt na naszych pseudo kopaczach.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#8
|
|
Bedzie dwa, trzy zero. O ile sie nic nie zmieni w naszej grze. Oczywiscie w plecy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#9
|
|
Nie spodziewam się otwartej gry ze strony GKSu, bo w sumie po co tak grać z nami. Wiadomo, że umiejętności techniczne są lepsze u nas, więc lepiej po prostu poczekać na swoją szansę z kontry albo SFG. Banasik to wie, więc nie będzie się kopać z koniem.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#10
|
|
Nie sądze że nagle zaczniemy grać jakoś wybitnie w obronie.
Obstawiam 87 groźnych ataków. Wynik 3-3. ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Member
Od: 08.2018
Offline |
#11
|
|
Nasza taktyka jak to brzmi......Tychy już nas rozpracowały,tak jak reszta ligi.Wystarczy że się cofną i będą dobrze się przesuwać w obronie.Zaczekaja do 60-70 minuty,aż nasi zaczną opadać z sił po wymianie 1000 podań po obwodzie.Nastepnie nasz sztab szkoleniowy zrobi odpowiednie zmiany (patrz dadzą wyraźny sygnał przeciwnikowi) Tychy rusza dwa gongi ,Radek poprawi czapkę,po czym nie wyjdzie na konferencję...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#12
|
|
Pierwszy raz od dawna jedziemy gdzieś nie w roli faworyta - jednocześnie przy ogromnej presji na zwycięstwo.
Czas pożegnać Sobola. ![]()
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#13
|
|
Banasik trenerem znaczy, ze przemieli naszego "trenera". Mamy 46 letniego stazyste to sie pouczy troche. Szkoda, ze kosztem Wisly.
Remis mega osiagniecie |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#14
|
|
buki na Tychy placa tyle ze grzech nie zaryzykowac
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#15
|
|
dziwne co? Tychy lider.na fali, na entuzjazmie. my poo 3 słabych meczach, ostatnim wręcz dramatycznie słabym a kurs na nas. może buki wiedzą coś czego my nie wiemy.
postawiłem w typerze 2-0 dla nas. chociaż rok temu też tak stawiałem a w Tychach zaczął się nasz koszmar :( Oby sobotni mecz był przełamaniem w dobrą stronę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#16
|
|
1x za 1.90 u mojego buka
Żal nie spróbować, też mi się wydaje, że Banasik wyjaśni naszego 47 letniego wciąż uczącego się " praktykanta" ![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?
Offline |
#17
|
|
Nie wypada nic, jak tylko zgodzić się z większością.
Jeśli nie poprawimy skuteczności pod bramką przeciwnika i gry obronnej - dupa blada. Może być 2 sztuki w plecy. ![]()
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"...... |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#18
|
|
Jak się napastnicy obudzą to średnia wróci na 2.0
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#19
|
|
W STS kurs 3.80, przytuliłem. Tychy na fali, grają u siebie, nam wyjazdy od lat nie leżą.
![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#20
|
Ten rok Dom 7-1-1, wyjazd 6-1-3 Przez pryzmat naszego stylu (tak go nazwijmy) może być łatwiej o punkty na wyjeździe niż u siebie z powiedzmy "przeciętnymi" zespołami w tej lidze. A jak będzie to życie pokaże. |
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#21
|
|
Masz rację, nie wiem czemu jakoś zakodowałem sobie, że na wyjazdach zawsze w dupe dostawaliśmy, ale może to było jeszcze dawniej.
![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#22
|
|
Carbo znów poza składem
![]() ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#23
|
|
mówił pseudo trener w wywiadzie że jeszcze 2-3 tygodnie potrzebuje
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#24
|
|
Jeśli ktoś tu czegoś potrzebuje, to Sobolewski więcej rozumu, niestety. Po co sprowadzali zawodnika na kluczową pozycję w środku pola, skoro nie mogą lub nie chcą z niego korzystać?
Po raz kolejny widzimy jak beznadziejny mamy środek pola w zestawieniu Basha-Duda-Goku. Sobolewski pewnie będzie ratować to w drugiej połowie Gogólem ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#25
|
|
To jest nieprawdopodobne i groteskowe.
W trzech poprzednich meczach zestawienie środka pola nie działa i prowokuje jedynie problemy, Sobolewski wpuszcza je identyczne oczywiście i w czwartym. ![]() Stałe fragmenty gry sieją popłoch w naszej drużynie: dni płyną, tygodnie mijają, nic się nie zmienia nawet o jotę. Widać też nieprawdopodobny zjazd formy kilku zawodników: Łasicki, Jaroch, Junca są cieniem siebie z wiosny. Basha dno, ale to akurat zawsze tak było. Nawet Villar z meczu na mecz wygląda coraz gorzej. Zły dotyk Sobolewskiego jak widać ciągle ma się znakomicie. Cofa zawodników w rozwoju. I kogo on znów wziął na ławkę? Dlaczego jest Colley, a nie ma Moltenisa? Carbo wygląda gorzej niż Olejarka? Co to za kolejny cyrk? ![]() Człowiek szybko traci chęci oglądania tak fatalnie prowadzonej przez trenera drużyny. Tyle ile idiotycznych decyzji i kuriozalnych sytuacji mamy za Sobolewskiego na ławce, od dekad chyba nie było. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#26
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#27
|
|
Dziwne te kursy, naprawdę.
Niestety pewnie powtórka z Ruchu, może z ŁKS-u. Z wiosny oczywiście. @Karherop - na jakiej planecie Ty żyjesz... ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#28
|
|
Dobrze że już nic od nich nie wymagacie, to daje nadzieje że jednak wygrają
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#29
|
|
Im mniejsze cisnienie u nas tym lepiej.To jakos zawsze tak wychodzi.
Presja to słowo ktore dla nas jest jak katorga ,męka my nie potrafimy uniesc znaczenia tego słowa.Niech te Tychy sie otworzą i pokazą nam jak grają naprawde w piłkę i czy są cos warci. A wynik ....nie obstawiam bo moze byc w kazdą stronę. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#30
|
|
Tyszanie zepna dupe na nas jak każdy. To słaba druzyna jest to mysle, że remis po meczu w którym mieliśmy przewage.
Nie ma rozgrywającego, który weźmie na siebie ten cięzar bo Duduś nie dźwiga tego, to raczej nie zwojujemy nic. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|