
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#1
|
|
Dwa pierwsze wyniki: Arka remis z BBT, Motor wygrywa z Zagłębiem Sosnowiec po (podobno) skręconym meczu.
Wyniki pod nas, więc jutro nasze asy powinny zaliczyć gładki w....... żeby liga była ciekawsza ![]() ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#2
|
|
Piłeś - nie pisz. Dla mnie prosta zasada.
Na ch*j tworzyć takie za przeproszeniem g**no tematy? Równie dobrze można to było napisać w wątku meczu Górnik - Wisła... |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#3
|
rozgrywki w których uczestniczymy zasługują na taki wątek ciekawe czy będziemy rozmawiać kto awansuje z perspektywy nieutralnych obserwatorów czy zaangażowanych ? ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#4
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#5
|
|
Motor to będzie Ruch Chorzów z zeszłego sezonu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#6
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#7
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#8
|
|
też uważam że wczorajsze wyniki dobre dla nas. Motor wygrał na farcie- pisał kolega, który oglądał mecz. na wyjazdach raczej pomocy sędziów nie będzie. W Gdyni bojkot kibiców i trybuny puste. pytanie czy TBB tak mocne , że w 10 prawie wygrali czy AGKś TAKA SŁABA
Ostatnio edytowane przez Szneka : 22.07.2023 o godz. 08:44.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#9
|
|
Ogladalem Motor. Grali ladnie z polotem. Ale widac u pilkarzy brak takiej techniki. Bardziej przypominali Ruch. 3 bramka z karnego moim zdaniem przekrecona. Tego karnego nie powinno byc.
Arki nie ogladalem, ale wynik dobry dla nas ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#10
|
|
Lechia bez zawodnikow rozjechala 4 1 Chrobrego.
Nasz ulubieniec hattrick. No ciekawie... |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#11
|
|
Jeszcze skończy się tak, że Fernandez w gorszej/lepszej (?) drużynie niż Wisła, strzeli te 30 bramek w tym sezonie. A u nas bez takiego czarodzieja jak Luis, który często te bramki czy akcje, asysty z niczego robił, będziemy grać swoje, czyli nieporadnie i nie będziemy umieli bramek strzelać.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#12
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#13
|
|
kolejka pod nas , przy czym my zagraliśmy pod nich - nihil novi :(
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#14
|
|
Łęczna bezbramkowo zremisowała z Arką, Lechia u siebie przegrała z Motorem.
Znów wyniki dobre dla nas ![]() ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#15
|
|
czyli czarne koszule napewno z minimum 1pkt na konwiktorskiej
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#16
|
|
Ewentualnie - to będzie wyjątek potwierdzający regułę.
Wszyscy kibicujemy Wiśle od dawna, wiemy jak jest, wiemy kto trenuje ten cyrk i jakie klauny w nim grają. Zastanawiam się czy przez caly sezon jakiś stoper innej pierwszoligowej drużyny wy.......ił się o własne nogi. U nas - dwóch, w kluczowych meczach. Nowy sezon, nowe otwarcie - kapitan wchodzi w powietrze na raz (w sumie .... wie co on tam chciał zrobić), fauluje taktycznie pod samym polem karnym na żółtą w dwudziestej sekundzie. Z drużyną która poluje na rzuty wolne i SFG... No nie mam pozytywnych myśli. Kiedyś wierzyłem że Wisła przejdzie Real Madryt z Figo i Zidanem, mimo że tamci mieli większe indywidualne kontrakty niż my budżet. Teraz mamy gigantyczny jak na pierwszą ligę budżet i nie wierzę za bardzo w awans.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.07.2023 o godz. 01:40.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#17
|
|
Gdzie tu się śpieszyć, to dopiero początek sezonu.
Będą jaja, jak psychopata Feio wykręci z Motorem miejsce 1-2 przed przerwą zimową ![]() ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#18
|
|
Sektor gości już czynny?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#19
|
|
Mialem pisac, że oglądałem mecz motoru i bardzo fajnie ta druzyna wygląda. Lechia cisnela a poza strzałami z dystansu nie potrafiła nic wykreować.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#20
|
Po 2 kolejach już trochę się klarują drużyny ktore będą miały problemy by się utrzymać w lidze i raczej zostaną dostarczycielem punktow: Stal, Resovia, Chrobry i być moze Polonia. Bardzo odstają od reszty stawki na ten moment
Ostatnio edytowane przez Karherop : 01.08.2023 o godz. 11:15.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#21
|
|
Coś czuję że Stal na na punkty zrobi. Może nawet komplet.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2018
Offline |
#22
|
|
Myślałem niedawno, że Stal po tej swojej rewolucji ze składem nawet dla Sobolewskiego będzie jak bułka z masłem, ale po końcówce z Tychami, gdzie bardzo ambitnie próbowali wyrównać i naprawdę zapieprzali, mogą zrobić krzywdę naszemu niewydarzonemu trenerowi
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#23
|
|
Stal gra taką samą pytę, jak nie większą niż my.
Motor wygląda naprawdę dobrze, a co do Lechii to jeżeli tylko będą robić w dalszym ciągu sensowne transfery to są w stanie jeszcze sporo krwi napsuć. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#24
|
My będziemy. Polonia też grała parodię i niewiele brakło a remis by ugrali. Łęczna grała syf z wrzutkami z połowy boiska ze stojącej piłki a cudem punkt wywieźliśmy. Jak nie będziemy do 60-tej minuty prowadzić 4:0 (a raczej nie będziemy) to pampersy zaczną trzeszczeć. Radzio da impuls z ławki...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.08.2023 o godz. 13:37.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#25
|
|
Stal nam zagrozi? Nie no trochę trzeba się orientować w realiach.
Stal jest położona na łopatkach. Małecki wczoraj ich podsumował w programie ligowym. Z 1 składu odeszło 8 zawodnikow. Grają za nich rezerwowi, wzmocnienia z 3 i 4 ligi. Jak tam się utrzymają to będzie cud. O trenerze nawet nie wspominam, bo może Zub nie jest zły ale zanim coś stworzy to już będą w 2 lidze. Czwórka, piątka ich pociągniemy choćby Sobolewski miał im nogi powiązać. Inna sprawa że pewnie ze dwie stracimy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#26
|
![]() Aktualnie punktujemy na środek tabeli i spokojne utrzymanie. Jedyna (fartowna) wygrana z beniaminkiem, poza tym remis ze średniakiem i czerwoną latarnią u siebie. Ktoś jest zaskoczony? Dużo słabszy skład pozbawiony gwiazd które dawały nam punkty plus ten sam kretyn na stanowisku trenera. No i ogrywanie jakichś miernot, oczywiście. Fernandez, Igbekeme, Mula to byli nasi najlepsi piłkarze. Wbrew urojeniom niektórych Goku, Alfaro czy Baena to dwie półki niżej. Gdyby był trener, to może by to poukładał. Zamiast tego mamy legendę która wyróżnia się tylko bełkotem na konferencjach i niesamowitym rozstrzałem miedzy umiejętnościami a ego.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.08.2023 o godz. 19:58.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#27
|
|
Tyczasem Tychy z kompletem zwycięstw po 3 kolejkach a chłopiec z III ligi o nazwisku Niewiarowski ładuje trzeciego gola w trzecim wejściu z ławki.
Będzie gorąco... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#28
|
|
Inne kluby potrafią z niższych lig wyciągać asów a my?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#29
|
|
I cyk do notatniczka.
"Nie no trochę trzeba się orientować" ![]() "Czwórką, piątką ich pociągniemy...". Mocne.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.08.2023 o godz. 14:01.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#30
|
|
Po prostu, był impuls po tchnieniu w Wisłę nowego ducha przez Kiko, po sciągnięciu Hiszpanów niecały rok temu. Wyszła z tego fajna seria wygranych pod rząd. Impuls się wyczerpał i powróciliśmy do realiów, ze słabym trenerem, któremu nic nie wychodzi i z obsraną drużyną, która pęka na robocie.
Od tej pory, każdy mecz może okazać się koszmarem, nieważne z kim gramy. W tamtym sezonie, w tym roku, zaliczyliśmy 5 czy ile (?) takich dzwonów, gdzie zesrana drużyna, nie wytrzymywała presji, szczególnie w ostatnich meczach, z najłatwiejszymi rywalami (można się było łudzić, ze Puszcza na wyjeździe, Ruch czy ŁKS to jednak trudne wyzwanie więc porażki były akceptowalne). W ten sezon weszliśmy z jeszcze większą kupą w majtach, be Fernandeza, nie ma kto tutaj grać, obrona na poziomie meczów z ZS i barażowym z Puszczą i efekt jest taki jaki jest. Nasz atut jest taki, że liga jest okrutnie słaba więc wiele takich meczów możemy wygrać. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|