
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
|
Nadchodząca kolejka*
![]() Aktualna tabela* ![]() ![]() *grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#2
|
|
Wyjątkowo cieszę się że gramy w niedzielę, będziemy już wiedzieć o co gramy, wyjdziemy spokojnie pokopać piłeczkę, byle bez wielu kartek i kontuzji.
Jeśli w przypadku wtopy Ruchu miała by nas stawka sparaliżowac to... lepiej już teraz niż w barażach. Typuje wygrana 4-1, ważniejsze co się będzie działo w innych meczach. Osobiście jestem nastawiony na baraże
Ostatnio edytowane przez Karherop : 26.05.2023 o godz. 11:18.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#3
|
|
Mam dziwne przeczucie, że Ruch przegra w sobotę mecz
Los musi nam oddać to co się stało (Jop) na dwie kolejki w derbach w sezonie 2009/2010r. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#4
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Online |
#5
|
|
Nikt nam nic nie musi oddać. Patrzmy na siebie i nie ma co robić z siebie jakichś asów że na luziku sobie w niedziele bedziemy grac...
Z drugiej strony, lepiej teraz żeby nam się przytrafił słabszy mecz i w barażach wygrać ( które moim zdaniem są i tak loterią..), niż teraz robić wyniki a potem nagle z szokiem przejebać. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#6
|
Ten mecz trzeba po prostu wygrać, chociażby żeby mieć baraże. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2020
Offline |
#7
|
|
Biorąc pod uwagę, że GKS-Ruch sędziuje gość z Zabrza to tam mogą się cuda dziać.
Alleluja i do przodu, ku zwycięstwu, Wisełko Ma!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#8
|
|
Zagłębie niby już na wakacjach ale trenerem były zawodnik Ruchu, więc jakaś motywacja będzie.
Jeżeli tylko motywacja u naszych będzie na wystarczającym poziomie to takie mecze, zwłaszcza u siebie powinny być po prostu wygrywane. Sporym problemem w kontekście baraży robią się kartki - połowa pierwszego składu zagrożona wykluczeniem. Naciskająca Puszcza nie pozwala jednak na zbytnie kombinowanie z wykartkowaniem się na mecz z Łęczną, bo tam zwycięstwo też może się okazać niezbędne. Pozostaje zatem grać normalnie i bez kalkulacji. Oby bez kontuzji i z odpowiednim zaangażowaniem. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#9
|
|
Trening piłkarzy Wisły przed meczem z Zagłębiem:
https://www.youtube.com/watch?v=PmFY34xFaa8 Dostęp do wideo transmisji z meczu Wisła vs Zagłębie Sosnowiec można wykupić pod linkiem: https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508385 Połowa kasy leci do budżetu Wisły (trzeba dokonać transakcji poprzez wejście w powyższy link). PS. Mecz w Polsacie Sport |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#10
|
|
Kluczowe mecze będą dziś w Gdyni oraz jutro w Katowicach - o nasze zwycięstwo jestem nad wyraz spokojny jak nigdy. Ostatni mecz w sezonie na R22, na milion % Błaszczykowski wejdzie na boisko i dostanie owacje, wraca Luis także motywacja z naszej strony jest na bank.
Dla optymistów: Jeśli coś może się mocno namieszać w tabeli to w tej kolejce - Łódź ma ciężki wyjazd jeśli chodzi o sam mecz, bo jeśli świnia chce baraże to albo teraz albo dalej 1.liga. Z drugiej strony goście też zrobią wszystko, by wygrać i zaklepać sobie już dziś awans także spodziewam się bardzo otwartego meczu i ostrej gry. Jednak nie zgarnęli 3 punktów w delegacji od... 19 lutego. Ruch ma derby wyjazdowe, a jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami dlatego tam może wydarzyć się dosłownie wszystko i ciężko wróżyć z fusów. Dla pesymistów: Cała czołówka wygrywa swoje mecze i nic się nie zmienia w układzie tabeli także trzymamy do końca 3 miejsce i zapewniamy sobie 2 mecze u siebie - miejmy nadzieję - z pełnym stadionem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#11
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#12
|
|
ciekawy dzisiaj mecz w Gdynii.. za kogo trzymacie kciuki?
Zwycięstwo Arki.. zapewnia iluzoryczne szanse, że prześcigniemy ŁKS, ale Łodzianie będą grali ostatni mecz u siebie z Odra, która zapewne w tej kolejce zapewni sobie utrzymanie.. Natomiast Arka przy zwycięstwie prawdopodobnie prześcignie Stal i z nimi zmierzylibyśmy się w Barażach, jeśli utrzymamy 3 miesjce.. Podsumowując wolałbym się skupić na walce o 2 miejsce.. zdecydowanie wolałbym grać z rozbitą Stalą niż Arką w barażach |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#13
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#14
|
|
Patrzeć tylko na siebie i przed siebie. Wygramy dwa pozostałe mecze, to z pewnością awansujemy.
![]()
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... ! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#15
|
|
Z pewnością to jak wygramy pozostaje dwa mecze to będziemy na 3 miejscu w tabeli. Awans bezpośredni już od dawna jest poza jakąkolwiek pewnością.
@sevenheaven Arka gra jeszcze w Niecieczy. Wątpliwe aby przywieźli więcej niż 1 pkt stamtąd. Stal spokojnie zrówna się z nimi punktami lub ich przegoni i będzie miała 6 miejsce. Lepiej mieć iluzoryczne szansę na przescigniecie ŁKSu w ostatniej kolejce niz ich nie mieć. Choć nie ma co ukrywać że na dziś szansę oscylują w granicy 1%. Gdyby ŁKS przegrał z Arka to pewnie by wzrosły do 5%, choć byłaby to mega sensacja.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 26.05.2023 o godz. 12:29.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Online |
#16
|
|
ŁKS to potrzebuje 1 pkt do awansu, także w prześcignięciu ich to lepiej sobie nie zawracać głowy.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#17
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#18
|
|
Stawiam na wygrane wszystkich drużyn z miejsc 1-3. Jeśli Ruch miałby wypuścić z rąk awans bezpośredni w meczu z GKSem, to po prostu będzie to skończone frajerstwo z ich strony (czego im oczywiście gorąco życzę).
W naszym spotkaniu obstawiam 3-1 albo 2-0. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#19
|
|
Cytat:
Aczkolwiek zgadzam się z Tobą, teraz takie wymyślanie, że przecież matematycznie jest to możliwe to już przesada. Za dużo spieprzyliśmy, a opieranie się na tym, że sa matematyczne szanse to już jedynie łudzenie się że w dwie ostatnie kolejki wszystko się pięknie pod nas ułoży (z ŁKSem). Bo z Ruchem bardziej możliwe, że coś przegrają. Tak czy siak jedna kwestia ciągle pozostaje niezmienna. My musimy wygrywać, teraz to już wszystko, czyli aż dwa mecze. A co to da, to już się okaże po ewentualnych wtopach rywali. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#20
|
|
Znaczy - ŁKS przegrywający dwa ostatnie mecze i wypadający do baraży to scenariusz tak absurdalny, że aż za bardzo pasuje do tej ligi. Zwłaszcza z tak słabymi rywalami jak Arka w Gdyni i Odra. To by było coś pasującego idealnie do polskiej piłki - poziom marny ale dzieje się! I tylko dlatego rozpatruję ten scenariusz - jest tak głupi, że aż może się zdarzyć.
Ale tak w 100% serio - raczej trzeba się przygotować na baraże.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 26.05.2023 o godz. 16:41.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#21
|
|
Ta liga jest zjebana a ŁKS jest na przodzie o niewiele pkt, to jest kwestia 1-2 meczów własnie i dziś ma ten zapas ale tak na prawdę nadal to jest wyścig inwalidów.
Dla mnie wcale wielką abstrakcją nie jest, że dzisiaj przegrywają z Arką, która przecież ciągle walczy o baraże, a za tydzień pech, stres, pełne majty i wpadnie porażka u siebie. To by nic nadzwyczajnego nie było. Bayern u siebie na 99% przegrał mistrzostwo i uważam, że to większe frajerstwo niż to co by zrobił ŁKS. Ale nie uważam, że tak będzie. Nawet jak się skupią i ze spokojną głową zagrają, to dzisiaj zgarniają 1 pkt i mają tydzień baletów, a później wakacje. Także pewnie już dzisiaj zamkną temat. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#22
|
Także było bardzo blisko, ŁKS chyba zaczął balować jeszcze przed meczem, ale dali radę tego gola wepchnąć i przyklepali awans. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#23
|
|
Presja będzie ogromna, ale nie może być żadną wymówką. Trzeba zagrać jutro i później w Łęcznej na maksymalnej mobilizacji i determinacji. Awans jest na wyciągnięcie ręki, nie wolno tego zepsuć.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#24
|
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#25
|
|
Areczka wypada z baraży. Bardzo ładnie. Bardziej sie ich obawiałem niż Stali.
Oczywiscie zostaly matematyczne szanse, ale Arka to przegrywy 1 ligowe. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#26
|
|
wypada? właśnie wskoczyła do bagaży, a biorąc pod uwagę to co się dzieje w Stali to nie zdziwi mnie 0 pkt w dwóch pozostałych meczach
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Online |
#27
|
|
co się dzieje w Stali?
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#28
|
|
właściciel zapowiedział że zwolni trenera Myśliwca, bez względu na wynik jaki osiągnie.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#29
|
I ŁKS w ekstraklasie. Gratulacje dla Moskala. Tylko dla niego oczywiście.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 26.05.2023 o godz. 23:20.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#30
|
|
Raport żółtek przed Zagłębiem
8 - I. Łasicki 7 - K. Duda, B. Jaroch 4 - L. Fernández , J. Colley (powrót), V. Basha, M. Młyński 3 - D. Szot, D. Junca, M. Żyro, M. Villar, B. Moltenis, Tachi 2 - M. Biegański 1 - J. Niewiadomski, W. Szywacz, M. Cissé, I. Sapała, S. Benito, J. Igbekeme, A. Rodado, K. Gruszkowski Kartki w barażach nie zerują się więc ci z 3 i 7 kartkami są pewnym ryzykiem.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 26.05.2023 o godz. 21:50.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|