
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
![]() Aktualna tabela: ![]() Zestaw par nadchodzącej kolejki: ![]() A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) ![]() Zapraszam do dyskusji ![]() ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2009
Offline |
#2
|
|
Stawiam na przełamanie i zamierzam zobaczyć je prosto z trybun
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#3
|
|
Na przekór wszystkiemu - 3 punkty zostają u nas
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#4
|
|
Wiadomo, że przeciwko nam na pewno nie zagra Mladenovic, Udovicic i Kubicki.
Niepewny jest występ Augustyna i Fili. Czy kogoś pominąłem ?
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 29.11.2019 o godz. 11:06.
![]()
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#5
|
|
czy u nas Savicević i Wojtkowski i |mak będą gotowi od pierwszej minuty?
Chciałbym taki skład: Buchalik-Burliga Klemenz Wasilewski Sadlok- Basha Savicevic Silva-Buksa Błaszczykowski- Brożek |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#6
|
|
Mak trenował, obstawiam go w pierwszym. Czuję, że wyjdziemy tak:
Buchal - Sadlok, Klemenz, Wasyl, Burliga - Mak, Basha, Pawłowski, Silva, Kuba - Brożek lub z Vukanem za Silve. Ewentualnie z Wojtkowskim za Pawłowskiego |
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2013
Offline |
#7
|
|
Sawicevic kontuzja do końca rundy bez szans na grę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#8
|
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#9
|
|
skąd info ?
![]()
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!! |
|
|
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
#10
|
|
Vukanowi może i przyda się odpoczynek, bo ostatnio wtopa za wtopą.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
Łatwo nie będzie, ale nawet remis na początek byłby dobry.
Oby nie 0-2 do przerwy i kolejna powtórka z rozrywki. Trzeba jechać na tyłkach i wywalczyc dziś nawet 1 pkt, bo na wiosnę będziemy zaraz potrzebować serii marzeń do utrzymania...
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 01.12.2019 o godz. 11:05.
|
|
|
|
Member
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow
Offline |
#12
|
|
Daj dzis Wisło z siebie wszystko...
Daj dzis piekne widowisko... daj dzis radosc , goli grad... wygrac z lechią nadszedł czas !!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#13
|
|
Będzie jak zwykle - Niby człowiek wiedzioł, a jednak trochę się łudził
![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#14
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#15
|
|
Krótko i na temat - 1 : 3.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#16
|
|
Pawłowski to ma "szczęście": dwa strzały na bramkę, z których drugi prawdopodobnie skończyłby się golem, obronili mu inni wiślacy. Jak nie idzie, to nie idzie :(
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#17
|
|
Pierwszy też, mógł wejść - wątpie, żeby bramkarz zdazył...
![]()
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#18
|
|
Niby źle nie wyglądało ale moglibyśmy grać 5 godzin a i tak nic by nie wpadło...
Ostatnie 10 minut żadnej akcji Ja wiem, że to jeszcze nie połowa sezonu ale przestaje wierzyć ze się utrzymamy ![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#19
|
|
Spoiler Alert: spadamy na 100% jeśli zmiana trenera nastąpiła bym 5 meczy temu coś tam by farciarsko wpadło i pewnie bylibyśmy na dole tabeli ale nie na dnie. Drużyna może grać przez 60 minut to jakaś piłkarska zbrodnia. Na dzień dzisiejszy jeśli ten Kazach nie jest 2 razy lepszy od Ronaldo lecimy prosto do IV ligi.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#20
|
|
Niestety z para stoperow: Klemenz- Janicki sie nie utrzymamy nie ma chuja..Lechia wygrywa a stworzyla pol akcji. Jean Carlos patelnia meczu i to zjebal...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline |
#21
|
|
No i setka Silvy... jak nie szło, to nie szło. Widać było, że chcieli. Zabrakło umiejętności i szczęścia. Ale jest inna gra. Podobał mi się dzisiaj Chuca, mimo że kilka podań tak w ostatniej chwili zagrał, widać że jednak potrafi zagrać, podać. Może coś z niego będzie. Pozostaje wierzyć.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#22
|
|
Od miesiecy nie widzialem takich statystyk po naszej stronie. Idzie to wszystko w dobra strone z tym.trenerem.
Oby nie nie bylo za pozno. I tak trzeba dac mu przepracowac okres zimowy, dac kilku dobrych grajkow i jeszcze mozna marzyc. Plus jest taki ze ta liga jest slaba i kazdy z kazdym moze wygrac. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#23
|
|
Jest coraz lepiej, stłamsiliśmy Lechię ale za mało spokoju i wyrachowania było przy sytuacjach strzeleckich. No i oech, inaczej się tego nie da nazwać.
Nawet stracony gol mocno pechowy. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#24
|
|
Podziwiam za poczucie humoru. To ze znowu mielismy 60proc posiadania niewiele znaczy. Gra lepsza niż przez ostatnie 8 meczow i chyba tylko w tym nalezy szukac pocieszenia. Jak do zimy nie zapunktujemy to nie będzie czego ratować na wiosne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#25
|
|
Bardzo przyzwoity mecz. Wynik wiadomo, że zły ale gra napawa optymizmem. Bardzo dobry mecz Chuki, brakło tylko jakiegos ostatniego podania. Mimo, że sytuacja w tabeli bardzo zla, nastrój lepszy niż po zenadzie w Bełchatowie.
To jak jest? Para stoperów słaba czy Lechia nie stworzyła nawet pol sytuacji? ![]()
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Online |
#26
|
|
Pierwszy spadkowicz już znany. Jak to powiedział Duńczyk w Banku Szkoda, cholera szkoda...
Tutaj się zebrało tyle niekorzystnych.zmiennych, że do utrzymania potrzebowalibyśmy takiej wiosny jak po wejściu Telefoniki, za Łazarza. A to jest niemożliwe ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#27
|
Czekaj, ile my mamy straty do 13 miejsca? 4 punkty. No tak, ni chuja nie da się tego odrobić w 20 kolejek. Pomijam już to czy Raków dostanie licencję, ale nie rozumiem tego wiecznego .......enia. Rzygać już się od tego chce. Tak, na 200% spadniemy, to już koniec, cztery punkty i 20 kolejek, matematycznie tylko możliwe. To są dwa wygrane mecze, tak? Ja rozumiem że mamy teraz bardzo słabą serię, ale pisanie takich bzdur czemu służy? ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#28
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#29
|
Zagraliśmy z Lechią dobry mecz, mieliśmy więcej i lepszych sytuacji. Z meczu na mecz widać postępy, a graliśmy z czołówką ligi. Lechia to drużyna z innej półki niż te z którymi się ścigamy. Podobnie Śląsk. Jeżeli utrzymamy ten trend punkty zaczną niedługo wpadać, może od następnego tygodnia. Może nie. Zobaczymy. Nieustanna histeria niektórych jest męcząca. Jest źle, ale na pewno nie tragicznie. Meliska, spacer, mniej internetu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.12.2019 o godz. 20:02.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#30
|
|
nie zaczna, a nawet jak zaczna to nie zdaza na tyle "wpasc" zebysmy sie utrzymali bo meczow ze slabymi juz coraz mniej, a inni jak widac te punkty juz zbieraja, a nie dopiero "zaczna"
![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|