
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
![]() Aktualna tabela: ![]() Zestaw par nadchodzącej kolejki: ![]() A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) ![]() Zapraszam do dyskusji ![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#2
|
|
Jaki kurs na Wisle
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#3
|
|
A to jeszcze nie jest? Ja tam średnio wierzę w wygraną, o remis będzie ciężko. Jedyna nadzieja w nowej miotle...
![]()
|
|
|
|
Member
Od: 07.2011
Offline |
#4
|
|
Może zadziała logika Ekstraklasy? Śląsk niepokonany u siebie, Wisła na wyjazdach bez zwycięstwa? Do tego nowa miotła?
I się do Wrocławia nawet wybiorę ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#5
|
|
We Wrocławiu często działa logika ekstraklasy
Niemniej jednak kurs na Wisle jest adekwatny do pozycji w tabeli i naszej formy. Inna sprawa że w końcu musimy zdobywać jakieś punktu by wiosna w ogóle o coś grać. Typuje remis 1-1 |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2009
Skąd: Katowice
Offline |
#6
|
|
jeszcze raz uslysze o logice Ekstraklasy.................
![]()
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 18.11.2019 o godz. 16:44.
|
|
|
|
Member
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow
Offline |
#7
|
|
kurs na Wisłe 5,60
![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 04.2012
Skąd: Kraków
Offline |
#8
|
|
Ja wam mówię, będzie wygrana! Obstawiam wynik 0:1 dla Wisełki
![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#9
|
|
jedyna nadzieja w tym, że te grajki grały na zwolnienie Stolarczyka i się w końcu odmulą. A, ze ekstraklasa to kupa to wystarczy się spiąć i można wygrać z każdym. Także ja jako zwolennik tego, że oni po prostu chcieli wyejbać Stolarczyka obstawiam, że zobaczymy pdo wodza Skowronka inną Wisłę. Może nie od razu ale jeszcze w tym roku pokażą, ze potrafią grać.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia
Offline |
#10
|
|
W świetle dzisiejszego wywiadu Tomasza Jażdżyńskiego o postawie TeeSu wynik nie ma najmniejszego znaczenia, bo i tak w następnym sezonie Wisła TeeSowska startuje od 4 ligi.
![]()
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#11
|
|
Myślę że trzeba rozłączyć te dwie rzeczy, burzliwe negocjacje TS i SA a gra w tym meczu.
Piłkarze mają skupić się na grze a na myśleniu co będzie w czerwcu 2020. Trzeba zagrać zeby przywieźć jakis punkt z Wrocławia. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Member
Od: 03.2019
Skąd: Ruczaj
Offline |
#12
|
|
Wybieram się ten mecz
z nadzieją na trzy punkty mimo to, Śląsk u siebie jest niepokonany, my wyjazdowego spotkania nie wygraliśmy od meczu z Górnikiem, kiedyś musi ruszyć ta maszyna, efekt nowej miotły - ja wierzę. |
|
|
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
#13
|
|
Sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Nie pompowałbym się co kolejkę hasłem "logika Ekstraklasy", bo jak widać po miejscu w tabeli mija się to całkowicie z prawdą. Niby jest nadzieja w efekcie nowej miotły ale z drugiej strony ja z uporem maniaka upierać się będę, że problem tkwi głównie w potencjale sportowym tej drużyny, a nie trenerze. Trzymam jednak kciuki za jakieś 0-1 po farfoclu/ samobóju/ rzucie karnym.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?
Offline |
#14
|
|
Na początek wystarczy mi zobaczyć dobrą grę i powiedzmy remis.
![]()
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"...... |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#15
|
|
Jakiekolwiek punkty będą miłą niespodzianką.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#16
|
|
jesli atmosfera z gabinetów udzieliła sie szatni, a tekst z weszło na to wskazuje , to możemy conajwyzej gdybać czy Śląsk jest w stanie pyknąc wiecej goli niż warszafka czy nie
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#17
|
|
Moment, panowie. Jesteśmy na ostatnim miejscu w tabeli, ale różnica sportowa między Śląskiem a Wisłą jest raczej niewielka. Sląsk co prawda wygrywa ale gra straszną bułę.
Jak mówił śp. trener Górski: Mecz można wygrać, można przegrać, można zremisować. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#18
|
Przerwa na kadrę przyszła w o tyle dobrym momencie, że Śląsk złapał serie 3 wygranych z rzędu. Warto jednak przypomnieć że wcześniej miał passe 7 spotkań bez wygranej. Pożyjemy zobaczymy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#19
|
|
Liczę na taki skład:
Buchalik - Sadlok, Klemenz, Szota, Burliga - Basha, Silva, Vukan - Mak, Brożek, Kuba |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#20
|
|
Wstawianie Szoty do składu to jakaś nowa głupia moda? Na podstawie czego?
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#21
|
|
mysle ze lekkie i bezbolesne zwyciestwo slaska ....remis w tym meczu bylby najwieksza niespodzianka tej kolejki
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Górny Śląsk
Offline |
#22
|
|
Osobiście uważam, że jest odwrotnie, to postawa drużyny na boisku, wpływa bezpośrednio na nerwowe ruchy w zarządzie. Atmosfera z gabinetów wpływa na zawodników, tylko i wyłącznie wtedy, kiedy pozwoli na to trener lub wtedy gdy piłkarze zmuszeni są grać za darmo. Skowronek nie wygląda na gościa, który da przyzwolenie na tego typu zachowanie. Jednak temat nie jest miejscem na tego typu dywagacje, a więc co do samego meczu, liczę bardzo mocno, na efekt nowej miotły i fakt, że Śląsk tak naprawdę nie wie, czego się może po nas spodziewać. To sprawi, że nie będą taktyki ustawiać pod nas, tylko próbować grać swoje. Kluczem może okazać się zdławienie Mączyńskiego i Brozia, jeśli grają słabo, Śląsk ogranicza się tylko do przyglądania. Paradoksalnie, mimo połowy listopada, jest to pierwszy mecz rundy wiosennej, remis traktowałbym jako niesamowicie dobry prognostyk. Niezależnie od wyniku, we Wrocławiu chcę nareszcie zobaczyć Wisłę, która wie co oznacza słowo WALKA !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Offline |
#23
|
|
Na podstawie tego że gorszy od Janickiego nie może być wszszegolnosci że gra od deski do deski w u20
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#24
|
Niczego Czekaj nie nauczył... Radzę przyjąć do wiadomości że może być o wiele gorszy od Janickiego i najprawdopodobniej jest. No to na pewno na Śląsk Szota w pierwszym składzie, inaczej Skowronek to sabotażysta.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.11.2019 o godz. 15:55.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#25
|
|
No tak bo był Czekaj to nie stawiajmy już na nikogo. Zwłaszcza że jesteśmy tak bogaci że grajka kupionego za hajs nie możemy nawet wypróbować. I o to tak różnica między nim a Czekajem. A błędy Janickiego są tak komiczne że nawet Czekaj takich nie robił.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#26
|
|
Możesz go sobie wypróbować, w Futbol Managerze. Trener go wystawi jak uzna że się nadaje. A na to musi sobie Szota zapracować grą na treningach i rezerwach.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#27
|
|
Personalne wycieczki to nie do mnie kolego. Zgrywasz mądrego to powiedz na jakiej podstawie ma grać Janicki? Nie ma gorszego obrońcy w tej rundzie. To co widzi w Szocie trener młodzieżowej reprezentacji że na niego stawia? Nie ma lepszego czy sobie go w grze wypróbował?
|
|
|
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
#28
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#29
|
|
Chyba najlepsza możliwa jedenastka na dzień dzisiejszy:
Buchalik Burliga Sadlok Klemenz Niepsuj Błaszczykowski Basha Savicevic Mak Wojtkowski Brożek Myślę, że będzie pierwsza wygrana od dawien dawna na przekór wszystkim! Postawię 100 zł na 2 i myślę, że wpadnie 500 stówek ![]()
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 21.11.2019 o godz. 11:06.
![]()
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#30
|
|
Nawet porażka ale po średnim z naszej stronie meczu będzie czymś z czego będę zadowolony.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|