
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
![]() Aktualna tabela: ![]() Zestaw par nadchodzącej kolejki: ![]() A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) ![]() Zapraszam do dyskusji ![]() ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#2
|
|
Płock wygrał z Legią, my daliśmy ciała w Kielcach czyli logika ekstraklasy podpowiada pewne nasze zwycięstwo.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#3
|
|
Jak Stolarczyk nie poprawi naszych stałych fragmentów gry to nie bardzo.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#4
|
|
Nie wiem czy w tym tkwi diabeł, ale biorąc za przykład Kielce to gdyby nie strata Boguskiego mecz byłby do wygrania. Kwestia forny dnia kluczowych graczy: Bashy, i Savicevicia i powinno być dobrze.
I sam fakt że w Płocku z regoly były ciężkie mecze ale wygrane. Typuj 2-1 dla nas. |
|
|
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
#5
|
|
Wyjąłeś mi ten post z klawiatury. Nie będę zdziwiony jak wygramy gładko różnicą kilku bramek.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#6
|
|
cóż to za dziwna godzina ?
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#7
|
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#8
|
|
priorytet to bez kontuzji i wykartkowania sie.
Kurcze szkoda tego Kuby, ehhh.... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2010
Offline |
#9
|
|
Wydaje mi się, że na to spotkanie będzie jakaś zmiana w obronie, może Wasyl dostanie szanse i ktoś za Niepsuja albo Sadloka. Pomoc w jakim ustawieniu by nie wyszła to będzie dość silna. Liczę na 3 punkty i dobrą grę, trzeba nastawić się dobrze przed meczem derbowym
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#10
|
|
Sobol z Mariuszem znaja nas na wylot. Przewiduje rozszyfrowanie naszej gry i całkowite wyeliminowanie mocnych pkt. Wisła wygra xD
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#11
|
|
myslalem ze tydzien temu i teraz Stolarczyk da pograc Wasylowi ...przed derbami .....bo Janicki - Klemenz hmmm, tego sie boje najbardziej za tydzien
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2019
Offline |
#12
|
|
Gdyby nie Sobol to też bym z optymizmem spoglądałem na ten mecz... no ale własnie - czy damy radę go zaskoczyć? Zarówno Wisła jak i... Wisła to drużyny które są trochę nieobliczalne i ja bym się chyba bał zastawiać dom i grać u bukmachera na jakikolwiek wynik w meczach zarówno naszej Wisły jak i tej płockiej
Ktoś wyżej też wspominał o stałych fragmentach - pamiętajmy kto za nie odpowiadał przez długi czas ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#13
|
|
Klemenz i Sadlok są zagrożeni kartkami - żółtko i pauzują w derbach.
Dlatego wystawiłbym Wasilewskiego i Grabowskiego w ich miejsce. Tym bardziej, że w środę Puchar Polski i tam mogą zagrać aby nie zabierać miejsca w rezerwach... Obstawiam kopaninę, ale mimo wszystko 0-2. Płock poza wolą walki nie ma wiele do zaoferowania, na dodatek będą zmęczeni po Legii... ![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#14
|
Mimo wszystko liczę na komplet punktów. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#15
|
|
No tak, ale z Koroną dramatu nie było, a graliśmy w "10" godzinę...
Płock z Legią strzelił typowego "farfocla", dlatego uważam że Wasilewski spokojnie da sobie z nimi radę i nie stracimy za wiele na jakości wystawiając co go zamiast Klemenza. Podobnie z podmianą Sadlok/Grabowski. Pamiętajmy, że dużo ważniejszy mecze to te ze Stargardem i Cracovią. Najlepiej mieć dostępny na nich pełny skład. ![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#16
|
|
Jesteśmy C H U J O W I. Znowu sukcesem będzie jeśli załapiemy się do górnej ósemki.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#17
|
|
Jesteśmy takimi frajerami na wyjazdach, że ręce opadają. My gramy, przeciwnicy strzelają. Już do przerwy powinniśmy prowadzić dwoma-trzema bramkami. Szkoda hajsu na wachę skoro i tak nie mamy zamiaru wygrywać na wyjazdach
![]() ![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#18
|
|
Gramy? Chyba kopiemy się po czołach. Żadnego pomysłu na grę nie widać. Skrzydłowych, którzy potrafią minąć przeciwnika, brak. Środek pola, który wydawałby się najmocniejszy, nie potrafi kreować nic do przodu. Po kontuzji Brożka napastnika brak. Hiszpańska nadzieja najsłabsza na boisku. Ale i tak przewiduję, że w derbach urządzimy ostre strzelanie
![]()
Ostatnio edytowane przez ciacho : 22.09.2019 o godz. 13:29.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#19
|
|
Straszna pyta dziś...czego my gramy 3-5-2 ? zamiast 4-4-2 połowa drużyny dziś ujowo.
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#20
|
Byli Kolar, Kuba i Peszko można było tak grać. Teraz ni chuja się nie da z tą kadrą, zwłaszcza jak Kuba kontuzjowany.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.09.2019 o godz. 13:36.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#21
|
Niestety znowu w jednej połowie gramy w piłkę by w drugiej snuć się po boisku Zastanawia mnie też czy istnieje jakaś analiza rywala? Wszyscywiedzą że grę robi Furmana strzałami z dystansu i rzutami wolnymi a my zostawiamy mu hektar przestrzeni i debilnie faulujemy na 30 metrze Stolar też się nie popisał, wpuszczać Drzazge na 9? Każdy widzi że to jak grać bez napastnika zupełnie W ogóle zastanawiać się zaczynam czy on jakieś wnioski wyciąga, bo gramy wciąż to samo, wciąż nie strzelamy z dystansu, wciąż stałe fragmenty wykonuje Sadlok który robi to dobrze max raz na mecz
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 22.09.2019 o godz. 13:41.
![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#22
|
|
Gramy mega słabo. Ten nowy system gry trenera nadaje sie do podcierania dupy. Gdyby byla tylko kasa na pensje dla nowego trenera, zagranicznego...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#23
|
|
Mamy skład ulepiony z graczy emerytowanych, z niezrealizowanym potencjałem, skreślonych i odbudowujących się, więc jeśli mają słabszy dzień, a zabraknie opanowania rutyniarzy, to jest słabo.
Szkoda, bo to był mecz do wygrania. Do przemyślenia dla trenera jego wybory taktyczne, a w dłuższej perspektywie: transfery. Zwalniającym trenera proponuję walnąć baranka o ścianę. Nie zaszkodziłoby jednak dowartościować Jopa, żeby nam go wkrótce nikt nie wyjął jak Sobola. Myślę, że sztab szkoleniowy bardzo na Stolara pracował. Coraz dojrzalej gra Wojtkowski, indywidualnie zrobił progres. ![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#24
|
I tak "po ligowemu PL" jak był kryzys ,to chłopcy grali ,wkładali w to serce,a teraz po opanowniu w jakimś tam stopniu sytuacji, tego nie widzę. ![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#25
|
|
Jakich postępów się spodziewasz? Wisła ma dosyć wąską i mało wartościową sportowo ławkę. Gra wygląda nieźle, gdy kilku kluczowych zawodników jest zdrowych i w formie. Jeśli coś na tym polu zaczyna kuleć, kuleje również gra Wisły. Jeśli nastąpi poprawa, to tylko dlatego, że wróci zdrowie i podniesie się forma. Poza tym postępów nie będzie. tak to wygląda od lat. Wisła ze Stiliciem, z Wolskim czy Carlitosem miały dokładnie te same problemy i wahania formy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#26
|
|
Chociażby jakieś wypracowane schematy....które przynoszą efekty.
I tak nawiązując do poprzedniego mojego postu ,zastanawiam sie czy to "serce do gry" u zawodników na wiosne ,nie zwdzięczaliśmy m.in. p.Soboleskiemu... ![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#27
|
Ogólnie w poprzednim sezonie graliśmy w grupie spadkowej, obecnie nie jesteśmy silniejsi i tyle. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#28
|
|
Ok, myślałem, że to ironia. Pozdrawiam.
![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#29
|
|
to była ironia tylko w zupełnie innym kierunku
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#30
|
|
Mamy niezłych piłkarzy ale mało, który z nich ma charakter i jajca. Wypada Kuba i Brożek i stajemy się bezpłciową drużyną, która gra bo coś tam umie i lubi ale nie ma piłkarzy z charakterem, którzy potrafią wszystko pociągnąć i dać tą przewagę. To są zwykli wyrobnicy a wystarczy pomyśleć, że jak na boisku jest Brożek albo Błaszczu to każda akcja może zakończyć się niespodziewaną asystą, golem, ciekawym wykończeniem.
Pamiętam jak tutaj drzazgę chwalono, że jest lepszy od Piatka. No może wcale aż tak od Piątka nie odstaje obecnie ale tylko dlatego, że i ten drugi (Piątek) obniżył loty i przestał grać dobrze i strzelać hehe ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|