
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
![]() Aktualna tabela: ![]() Zestaw par nadchodzącej kolejki: ![]() A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) ![]() Zapraszam do dyskusji ![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#2
|
|
Jeżeli któryś z naszych piłkarzy nie popełni znowu jakiegoś karygodnego babola, to mamy IMHO szansę na komplet punktów.
![]()
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#3
|
|
2:6
10 znacków ![]()
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#4
|
|
Ja to zawsze boję się meczów Wisły z drużynami z dołu tabeli - w zeszłym sezonie na Miedzi i Sosnowcu za bardzo się nie wzbogaciliśmy - 4 pkt na 12 możliwych..... dramat
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#5
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#6
|
|
A to z ujęciem rundy dodatkowej - najgorsze jest to, że gdybyśmy wygrali 1 mecz zamiast remisować/przegrywać bylibyśmy w górnej ósemce..... Jak dla mnie Korona to najpoważniejszy kandydat do spadku, podobnie jak beniaminkowie. Arkę Zieliński ogarnie i szkoda, że nie graliśmy z nimi na początku sezonu jak byli w ciemnej dupie.... W sumie to wg mnie pewniacy w górnej 8 - Legia, Amika, Jagiellonia, Pogoń i Lechia. O pozostałe 3 miejsca walczyć będą: Wisła, Śląsk, Somsiadka, Górnik, Piast - ewentualnie jeżeli w miarę szybko się ogarną to Płock i Lubin. Będzie ciężko - dlatego warto byłoby przed derbami zgarnąć 4 punkty z wyjazdów do Kielc i Płocka ![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#7
|
|
Ciekawe mecze w tej kolejce. Korona ma nowego (starego) trenera , żeby się nie spięli na nas. Stawiam 1-0 dla Wisły , gol - Wojtkowski
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#8
|
|
Zapewne każdy życzy sobie powtórki z wiosny. Piękny mecz i całkowicie rozmontowana obrona Korony. Jeśli wskoczymy na taki poziom to Kielce pekna.
Typuje jednak skromne 1:3 gole Kuba, Basha i Chuca |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#9
|
|
Znowu nieuzasadniony optymizm.
Koroniarze grali ostatnio na zwolnienie Lettieriego i swój cel osiągnęli. Też mają niezłych i ambitnych grajków (jak na ekstraklasę). Będą zdecydowanie chcieli odbić się od dna i pokazać, że wszystkiemu był winien trener. 3:2 dla Korony jest całkiem możliwe, tak jak i 2:3. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#10
|
Mają już w ogóle trenera? ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#11
|
|
Będzie hokejówka, jakieś 2:4 albo coś w ten deseń. Mam szczerą nadzieję, że dla nas
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2009
Skąd: Katowice
Offline |
#12
|
|
Mecz z Zagłebiem patrzac na tabele i obecną wtedy chwile był meczem z nozem na gardle, musielismy wygrac. Teraz juz noza na gardle nie mamy, ale znow przydałoby sie wygrać, by przełamać serie wyjazdową bez zwyciestwa i żeby złapać oddech na kolejke czy 2 i by mecz z Płockiem był już o takie pełne odetchnięcie i spokoj przed derbami.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#13
|
|
Lettieri juz nie pracuje ? nie sledze losów innych drużyn niż nasza
szkoda chłopa , ale i tak sie długo utrzymał w tej lidze ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#14
|
|
To tylko pokazuje jak debilne wnioski wyciąga się w naszej kopanej gdy drużynę dopada kryzys sportowy.
![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#15
|
Dlatego m.in. rozśmieszyła mnie teza FraMata że nie są tak słabi jak by wskazywała ich gra, bo są. Nawet gorsi. Co nie oznacza że się na boisku położą. Lettieri i tak fajnie to poukładał, ale nie nauczy tego drewna przyjmować, strzelać czy dośrodkowywać. Strasznie głupia decyzja.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.09.2019 o godz. 10:34.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#16
|
Ich nikt już lepiej nie ustawi i z tego drewna pałacu nie zbuduje. My tam musimy wygrać i tyle. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#17
|
Dla mnie Lettieri to top 5 trenerów ekstraklasy, obok Brosza. Ale w końcu tragiczbe zarządzanie i materiał ludzki go pogrążyły. Napiszę tak - działacze Korony zrobili absolutnie wszystko żeby nam ułatwić zadanie. Jeżeli drużyna Stolarczyka tego nie wykorzysta będą frajerami, a to się później może zemścić. Nie liczę na piękny mecz i wysokie zwycięstwo, ale trzy punkty to konieczność.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.09.2019 o godz. 12:10.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#18
|
|
Błaszczykowski prawdopodobnie do końca miesiąca nie zagra.
![]()
|
|
|
|
Junior Member
Od: 09.2019
Offline |
#19
|
|
Wiadomo coś kiedy bilety będą dostępne na wyjazd do Kielc?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#20
|
|
Korona tak samo jak AGKś to rywale z którym zawsze mamy pod górkę. oby zeszłoroczne 6-2 było dla nas dobrą zmianą. Jeśli bez Kuby to Drzazga na skrzydło i znowu hattrick proszę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#21
|
Korona nie leżała nam nigdy, ale proces erozji kadry i zastępowania słabych piłkarzy jeszcze słabszymi musiał kiedyś źle się skończyć. Są słabi, trzeba ich przycisnąć. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#22
|
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#23
|
|
oby się spełniło.
Piszą wszyscy tak, jakbyśmy my sportowo byli bardzo silni. Nie jesteśmy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#24
|
|
Ale jesteśmy lepsi od Korony. To może być aktualnie najsłabsza drużyna ligi.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#25
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#26
|
|
"Jesteś taki, jak twój ostatni mecz".
Nie okazaliśmy się lepsi od Korony. I kartka Boguskiego doskonale wpisuje się w naszą jakość. Powinienem napisać: "a nie mówiłem?". No, ale nie mam się z czego cieszyć. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#27
|
To było z naszej strony frajerstwo. Zwłaszcza te nasze rzuty wolne po których nikt nie zostaje z tyłu. Cud że Sadlok trafił w piłkę za drugim razem i nie graliśmy w 9-tkę. Tutaj Stolarczyk zawalił, to była kpina, kto tak rzuty wolne wykonuje? Kompromitacja ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#28
|
|
Jak nie strata przy wyprowadzaniu na siłę piłki, to fatalne ustawienie i czerwona Boguskiego. Nie wiem czy Stolar ich jakoś taktycznie nie ustawia? Remis trzeba szanować w takich okolicznościach.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#29
|
|
Taki faul można by było chwalić z jakąś naprawdę klasową drużyną, ale z takimi łajzami jak obecna Korona? Po pierwsze pewnie by nie strzelił bo w momencie wykończenia już by oddychał rękawami, a po drugie nawet jakby strzelił to co, nie stać Wisły, żeby odpowiedzieć, chyba łatwiej to zrobić 11vs11. Od biedy jak jest 70-80 min, prowadzimy 1:0, to wtedy czemu nie, ale nie na poczatku meczu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Offline |
#30
|
|
Kartka niestety bezsensowna. Założę się że i tak by tego nie strzelił. To nie premier league gdzie takie sytuacje się wykorzystuje z zamkniętymi oczami. Gość przebiegł 50 metrów na pełnym sprincie i widać że czekał na kontakt z Boguskim. Taki faul ma sens w środku boiska kiedy widac że gość wychodzi sam i przerywa się akcje w zalążku. Tutaj nie dość że czerwona kartka to rzut wolny metr za linia pola karnego. Sytuacja niemal tak korzystna jak to sam na sam.
P. S. Nie przekonuje mnie w ogóle Janicki na stoperze. Raz że kompletnie nie potrafi wyprowadzać piłki a dwa że jest ciągle spóźniony przy wrzutkach. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|