The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 09.09.2019, 09:46. [VIII kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków, 14 września, 20:00


Aktualna tabela:



Zestaw par nadchodzącej kolejki:




A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)



Zapraszam do dyskusji

Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 09.09.2019, 10:38
Jeżeli któryś z naszych piłkarzy nie popełni znowu jakiegoś karygodnego babola, to mamy IMHO szansę na komplet punktów.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 09.09.2019, 11:37
2:6
10 znacków
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 09.09.2019, 12:23
Ja to zawsze boję się meczów Wisły z drużynami z dołu tabeli - w zeszłym sezonie na Miedzi i Sosnowcu za bardzo się nie wzbogaciliśmy - 4 pkt na 12 możliwych..... dramat
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 10.09.2019, 07:59
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Ja to zawsze boję się meczów Wisły z drużynami z dołu tabeli - w zeszłym sezonie na Miedzi i Sosnowcu za bardzo się nie wzbogaciliśmy - 4 pkt na 12 możliwych..... dramat
Chyba nawet na 18.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 10.09.2019, 11:22
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Chyba nawet na 18.

A to z ujęciem rundy dodatkowej - najgorsze jest to, że gdybyśmy wygrali 1 mecz zamiast remisować/przegrywać bylibyśmy w górnej ósemce.....



Jak dla mnie Korona to najpoważniejszy kandydat do spadku, podobnie jak beniaminkowie. Arkę Zieliński ogarnie i szkoda, że nie graliśmy z nimi na początku sezonu jak byli w ciemnej dupie....


W sumie to wg mnie pewniacy w górnej 8 - Legia, Amika, Jagiellonia, Pogoń i Lechia.


O pozostałe 3 miejsca walczyć będą: Wisła, Śląsk, Somsiadka, Górnik, Piast - ewentualnie jeżeli w miarę szybko się ogarną to Płock i Lubin.



Będzie ciężko - dlatego warto byłoby przed derbami zgarnąć 4 punkty z wyjazdów do Kielc i Płocka
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 09.09.2019, 12:30
Ciekawe mecze w tej kolejce. Korona ma nowego (starego) trenera , żeby się nie spięli na nas. Stawiam 1-0 dla Wisły , gol - Wojtkowski
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 09.09.2019, 13:52
Zapewne każdy życzy sobie powtórki z wiosny. Piękny mecz i całkowicie rozmontowana obrona Korony. Jeśli wskoczymy na taki poziom to Kielce pekna.
Typuje jednak skromne 1:3 gole Kuba, Basha i Chuca
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 09.09.2019, 14:32
Znowu nieuzasadniony optymizm.
Koroniarze grali ostatnio na zwolnienie Lettieriego i swój cel osiągnęli.
Też mają niezłych i ambitnych grajków (jak na ekstraklasę).
Będą zdecydowanie chcieli odbić się od dna i pokazać, że wszystkiemu był winien trener.
3:2 dla Korony jest całkiem możliwe, tak jak i 2:3.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 09.09.2019, 19:26
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Znowu nieuzasadniony optymizm.
Koroniarze grali ostatnio na zwolnienie Lettieriego i swój cel osiągnęli.
Też mają niezłych i ambitnych grajków (jak na ekstraklasę).
Będą zdecydowanie chcieli odbić się od dna i pokazać, że wszystkiemu był winien trener.
3:2 dla Korony jest całkiem możliwe, tak jak i 2:3.
Nie wiem jak z ambicją, ale mają żenująco słabych piłkarzy. Co nie znaczy że będzie to łatwy mecz, ale są żałośnie słabi jeżeli chodzi o umiejętności. Po prostu dno. Z zeszłorocznej drużyny nie zostało nic (12 wymienionych).

Mają już w ogóle trenera?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.09.2019, 15:09
Będzie hokejówka, jakieś 2:4 albo coś w ten deseń. Mam szczerą nadzieję, że dla nas
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 09.09.2019, 16:58
Mecz z Zagłebiem patrzac na tabele i obecną wtedy chwile był meczem z nozem na gardle, musielismy wygrac. Teraz juz noza na gardle nie mamy, ale znow przydałoby sie wygrać, by przełamać serie wyjazdową bez zwyciestwa i żeby złapać oddech na kolejke czy 2 i by mecz z Płockiem był już o takie pełne odetchnięcie i spokoj przed derbami.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 09.09.2019, 22:43
Lettieri juz nie pracuje ? nie sledze losów innych drużyn niż nasza

szkoda chłopa , ale i tak sie długo utrzymał w tej lidze
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 10.09.2019, 09:08
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Lettieri juz nie pracuje ? nie sledze losów innych drużyn niż nasza

szkoda chłopa , ale i tak sie długo utrzymał w tej lidze
To tylko pokazuje jak debilne wnioski wyciąga się w naszej kopanej gdy drużynę dopada kryzys sportowy.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 10.09.2019, 10:22
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Lettieri juz nie pracuje ? nie sledze losów innych drużyn niż nasza

szkoda chłopa , ale i tak sie długo utrzymał w tej lidze
Został oficjalnie zwolniony po meczu z Jagiellonią, ale potem w Kielcach skapnęli się że będą musieli mu zapłacić i zaczęli kombinować. Pzestałem to śledzić.

Dlatego m.in. rozśmieszyła mnie teza FraMata że nie są tak słabi jak by wskazywała ich gra, bo są. Nawet gorsi. Co nie oznacza że się na boisku położą.

Lettieri i tak fajnie to poukładał, ale nie nauczy tego drewna przyjmować, strzelać czy dośrodkowywać. Strasznie głupia decyzja.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.09.2019 o godz. 10:34.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 10.09.2019, 10:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Lettieri i tak fajnie to drewno poukładał, ale nie nauczy tego drewna przyjmować, strzelać czy dośrodkowywać. Strasznie głupia decyzja.
Powiem Ci, że widzę to podobnie. Korona nie raziła jakąś dezorganizacją, tylko po prostu brakiem umiejętności indywidualnych. Najlepsze jest to, że w meczu z Jagą przed stratą drugiej bramki prezentowali się w bardzo poukładany sposób. No ale ta druga bramka to jest właśnie ich styl: farfocel, brak umiejętności podania na 10 metrów.

Ich nikt już lepiej nie ustawi i z tego drewna pałacu nie zbuduje. My tam musimy wygrać i tyle.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 10.09.2019, 12:01
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Powiem Ci, że widzę to podobnie. Korona nie raziła jakąś dezorganizacją, tylko po prostu brakiem umiejętności indywidualnych. Najlepsze jest to, że w meczu z Jagą przed stratą drugiej bramki prezentowali się w bardzo poukładany sposób. No ale ta druga bramka to jest właśnie ich styl: farfocel, brak umiejętności podania na 10 metrów.

Ich nikt już lepiej nie ustawi i z tego drewna pałacu nie zbuduje. My tam musimy wygrać i tyle.
Ja się zgadzam, napisałem to samo komentując "dojrzałość taktyczną" drużyny Mamrota. Korona była lepiej ustawiona, ale materiał ludzki to mają na pierwszą ligę i to raczej na środek tabeli. Widzę że wielu nie w temacie, ale wymienili coś koło 12 zawodników i to raczej nie na lepszych... Tym bardziej śmieszy mnie stała wymówka "drużyna gra przeciw trenerowi". Sprawdźcie sobie jakie zatrważające statystyki ma Cebula, a on tam jest teraz jednym z liderów.

Dla mnie Lettieri to top 5 trenerów ekstraklasy, obok Brosza. Ale w końcu tragiczbe zarządzanie i materiał ludzki go pogrążyły.


Napiszę tak - działacze Korony zrobili absolutnie wszystko żeby nam ułatwić zadanie. Jeżeli drużyna Stolarczyka tego nie wykorzysta będą frajerami, a to się później może zemścić. Nie liczę na piękny mecz i wysokie zwycięstwo, ale trzy punkty to konieczność.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.09.2019 o godz. 12:10.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 10.09.2019, 08:49
Błaszczykowski prawdopodobnie do końca miesiąca nie zagra.
Odpowiedz cytując
MaxiKaz
Junior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 10.09.2019, 12:22
Wiadomo coś kiedy bilety będą dostępne na wyjazd do Kielc?
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 10.09.2019, 12:57
Korona tak samo jak AGKś to rywale z którym zawsze mamy pod górkę. oby zeszłoroczne 6-2 było dla nas dobrą zmianą. Jeśli bez Kuby to Drzazga na skrzydło i znowu hattrick proszę.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 10.09.2019, 15:42
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Korona tak samo jak AGKś to rywale z którym zawsze mamy pod górkę. oby zeszłoroczne 6-2 było dla nas dobrą zmianą. Jeśli bez Kuby to Drzazga na skrzydło i znowu hattrick proszę.
Sportowo są bardzo słabi, ale bez zaangażowania i walki tego nie wygramy. To oczywiste.
Korona nie leżała nam nigdy, ale proces erozji kadry i zastępowania słabych piłkarzy jeszcze słabszymi musiał kiedyś źle się skończyć. Są słabi, trzeba ich przycisnąć.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 10.09.2019, 15:11
https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...24605690482693
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 10.09.2019, 15:59
oby się spełniło.
Piszą wszyscy tak, jakbyśmy my sportowo byli bardzo silni.
Nie jesteśmy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 10.09.2019, 16:39
FraMat napisał(a):Wyświetl post
oby się spełniło.
Piszą wszyscy tak, jakbyśmy my sportowo byli bardzo silni.
Nie jesteśmy.
Ale jesteśmy lepsi od Korony. To może być aktualnie najsłabsza drużyna ligi.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 13.09.2019, 14:28
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ale jesteśmy lepsi od Korony. To może być aktualnie najsłabsza drużyna ligi.
Od Sosnowca w tamtym sezonie też byliśmy lepsi i trzykrotnie boisko to zweryfikowało na naszą niekorzyść.

Wygrać. W byle jakim stylu ale wygrać.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 14.09.2019, 20:54
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ale jesteśmy lepsi od Korony. To może być aktualnie najsłabsza drużyna ligi.
"Jesteś taki, jak twój ostatni mecz".

Nie okazaliśmy się lepsi od Korony.
I kartka Boguskiego doskonale wpisuje się w naszą jakość.

Powinienem napisać: "a nie mówiłem?".

No, ale nie mam się z czego cieszyć.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 14.09.2019, 21:00
FraMat napisał(a):Wyświetl post
"Jesteś taki, jak twój ostatni mecz".

Nie okazaliśmy się lepsi od Korony.
I kartka Boguskiego doskonale wpisuje się w naszą jakość.

Powinienem napisać: "a nie mówiłem?".

No, ale nie mam się z czego cieszyć.
Serio? Korona grała 60 minut z przewagą, oddała 5 celnych strzałów, podarowała nam rzut karny w beznadziejnej sytuacji Maka.

To było z naszej strony frajerstwo. Zwłaszcza te nasze rzuty wolne po których nikt nie zostaje z tyłu. Cud że Sadlok trafił w piłkę za drugim razem i nie graliśmy w 9-tkę. Tutaj Stolarczyk zawalił, to była kpina, kto tak rzuty wolne wykonuje?

Kompromitacja
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 14.09.2019, 21:01
Jak nie strata przy wyprowadzaniu na siłę piłki, to fatalne ustawienie i czerwona Boguskiego. Nie wiem czy Stolar ich jakoś taktycznie nie ustawia? Remis trzeba szanować w takich okolicznościach.
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 15.09.2019, 12:37
Taki faul można by było chwalić z jakąś naprawdę klasową drużyną, ale z takimi łajzami jak obecna Korona? Po pierwsze pewnie by nie strzelił bo w momencie wykończenia już by oddychał rękawami, a po drugie nawet jakby strzelił to co, nie stać Wisły, żeby odpowiedzieć, chyba łatwiej to zrobić 11vs11. Od biedy jak jest 70-80 min, prowadzimy 1:0, to wtedy czemu nie, ale nie na poczatku meczu.
Odpowiedz cytując
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 15.09.2019, 13:17
Kartka niestety bezsensowna. Założę się że i tak by tego nie strzelił. To nie premier league gdzie takie sytuacje się wykorzystuje z zamkniętymi oczami. Gość przebiegł 50 metrów na pełnym sprincie i widać że czekał na kontakt z Boguskim. Taki faul ma sens w środku boiska kiedy widac że gość wychodzi sam i przerywa się akcje w zalążku. Tutaj nie dość że czerwona kartka to rzut wolny metr za linia pola karnego. Sytuacja niemal tak korzystna jak to sam na sam.
P. S. Nie przekonuje mnie w ogóle Janicki na stoperze. Raz że kompletnie nie potrafi wyprowadzać piłki a dwa że jest ciągle spóźniony przy wrzutkach.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:06.