The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 01.05.2019, 04:51. [XXXIV kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, Piątek 3 V, godzina 20:30


Aktualna tabela:



Zestaw par nadchodzącej kolejki:



stronka pokazująca h2h nie została zaktualizowana po rundzie zasadniczej

Rywal ogólnie:


Rywal u siebie:


Wisła ogólnie:


Wisła na wyjeździe:


A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)



Zapraszam do dyskusji

Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 01.05.2019, 05:39
Jeśli mamy utrzymać choć 10 miejsce to trzeba tu coś ugrać.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 01.05.2019, 11:38
Łatwo nie będzie. Górnik jest w gazie, a u nas nadal szpital. Ważne kto się wyleczy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 01.05.2019, 14:08
ciekawe czy to bedzie mecz, czy Polska-Japonia
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 01.05.2019, 14:38
Obrona dostanie niezla lekcje. Po tym jak przejechali sie po Sosnowcu nie zdziwie sie podobnego wyniku.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 01.05.2019, 15:41
za nami przemawia jedynie statystyka
tzn. mało który klub wygrywa 5 meczów z rzędu
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 01.05.2019, 16:03
Nie byłem orłem z matematyki, ale czy (jeśli pominąć z kim się gra) prawdopodobieństwo, że Górnik Zabrze wygra 6. mecz z rzędu, jak i to że wygra 2. mecz z rzędu jest takie samo? Pytam bez złośliwości, jeśli ktoś jest teraz w liceum albo studiuje matematykę/fizykę/informatykę i kojarzy takie rzeczy, niech z łaski swojej odpowie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 01.05.2019, 18:51
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nie byłem orłem z matematyki, ale czy (jeśli pominąć z kim się gra) prawdopodobieństwo, że Górnik Zabrze wygra 6. mecz z rzędu, jak i to że wygra 2. mecz z rzędu jest takie samo? Pytam bez złośliwości, jeśli ktoś jest teraz w liceum albo studiuje matematykę/fizykę/informatykę i kojarzy takie rzeczy, niech z łaski swojej odpowie.
Prawdopodobieństwo pojedynczego zdarzenia pozostaje niezmienne w klasycznym wydaniu - np. rzut monetą. A modelu wyliczania prawdopodobieństwa w zdarzeniach tak niedeterministycznych jak mecz piłkarski i to w polskiej Ekstraklasie to raczej nie znamy ; ).
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 01.05.2019, 19:25
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nie byłem orłem z matematyki, ale czy (jeśli pominąć z kim się gra) prawdopodobieństwo, że Górnik Zabrze wygra 6. mecz z rzędu, jak i to że wygra 2. mecz z rzędu jest takie samo? Pytam bez złośliwości, jeśli ktoś jest teraz w liceum albo studiuje matematykę/fizykę/informatykę i kojarzy takie rzeczy, niech z łaski swojej odpowie.
Rezultat zdarzeń, które już zaszły, nie ma, co do zasady, wpływu na prawdopodobieństwo zdarzeń, które jeszcze nie zaszły. Oczywiście jeśli mówimy o prawdopodobieństwie w sensie matematycznym.
Współwłaściciel, współsponsor
Odpowiedz cytując
KoloBolo
Junior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 02.05.2019, 07:48
Jeżeli 6 raz rzucam monetą (5 razy wcześniej wypadła reszka) i się zastanawiam jakie prawdopodobieństwo jest 6 raz wypadnie reszka, to oczywiście szansa na to jest 50% i wcześniejsze rezultaty nie mają znaczenia. Jednak jeśli przed meczem zastanawiam się jakie prawdopodobieństwo jest, że 6 razy z rzędu wypadnie reszka, to oczywiście tutaj szans są wielokrotnie mniejsze.
Więc z matematycznego punktu widzenia jest różnica w prawdopodobieństwie czy ktoś wygra 2 mecze z rzędu czy 6 i to spora (przed wydarzeniami ) teraz patrząc z perspektywy jednego meczu, statystyka nie ma już nic do rzeczy.
Odpowiedz cytując
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.05.2019, 18:20
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nie byłem orłem z matematyki, ale czy (jeśli pominąć z kim się gra) prawdopodobieństwo, że Górnik Zabrze wygra 6. mecz z rzędu, jak i to że wygra 2. mecz z rzędu jest takie samo? Pytam bez złośliwości, jeśli ktoś jest teraz w liceum albo studiuje matematykę/fizykę/informatykę i kojarzy takie rzeczy, niech z łaski swojej odpowie.
Nie jest, bo mecz piłki nożnej nie jest zdarzeniem losowym. Chociaż patrząc na wyniki w Ekstraklasie można odnieść takie wrażenie.
rrr
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 01.05.2019, 16:35
W plecy.


10 znaków
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 01.05.2019, 21:41
Czyli dobrze kojarzyłem!

Do boju Wisła!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 01.05.2019, 22:33
chwila , chwila , zależy czy rozpatrujemy prawdopodobienstwo wygrania przez Gornika meczu z Wisłą ( wiadomo - 1/2) czy wygrania 6 meczy z rzędu (1/64)

w zasadzie to "paradoks hazardzisty" jedna z wielu sprzeczności w probablistyce , ale pamiętajmy że ekstraklasa to jeden wielki paradoks , i już dawno jest ukuty ten mityczny termin "logika ekstraklasy"
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 02.05.2019, 07:15
W plecy i pewnie sporo zależy od podejścia Górnika ale w naszej sytuacji nie dziwne.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 02.05.2019, 08:01
Niewiele przemawia za nami, w zasadzie jedynie logika ekstraklapy - ciekawe co się z tego urodzi...

Lis- Burliga, Klemenz, Ojo, Pietrzak - Kolar, Vukan, Boguski, Peszko - Drzazga, PB, pewnie takim składem wyjdziemy.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 02.05.2019, 21:32
Tutaj wszystko może się zdarzyć,ale stawiam na porażkę....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 03.05.2019, 21:29
Kto to zwątpił w naszych?

Jazda, jazda, jazda ...
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 03.05.2019, 21:32
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Kto to zwątpił w naszych?

Jazda, jazda, jazda ...
Ja
Brawo chlopaki, dobry mecz, Górnik naprawde nie miał za wiele okazji
Swoja droga jakie my transfery podczas tej łapanki zrobilismy
Klemenz drugi mecz super, lider obrony, Vukan co to jest za piłkarz , Bury forma życia
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 03.05.2019, 21:31
Zagraliśmy FAJNY mecz - nie spodziewałem się, myślałem, że będzie oklep.

Krótko i treściwie:

NAJGORSZY: PLEWKA PLEWKA PLEWKA, za nim Boguski - Rafał mnie troche rozczarowal, gdyz ostatnie mecze miał przyzwoite.

NAJLEPSZY: VUKAN, na duży plus Kolar dużo lepszy od Drzazgi typowego średniaka pierwszoligowego, bramka na 2:1 super.

KLEMENZ super czyścił

KUMAH - jak patyczak , strasznie chudy i słaby, nawet piłki z odpowiednią siłą nie potrafi podać. Musi jakiś hormon wzrostu albno testosteron zapodać inaczej tego nie widze.

AHA@@@!!!!!!!!

LIST !@@!!!! Znowu to ZROBIŁ, znowu szmate puścił (chodzi oczywiście o tego babola ze spalonego!!!
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 03.05.2019 o godz. 21:34.

Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 03.05.2019, 21:31
Wyjazd - 3 pkt z Górnikiem, który coś tam potrafi. I ogrywając młodych.

Jest baja.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 03.05.2019, 21:32
Odszczekuję co mówiłem o Klemnzie bo kolejne dobre zawody.Brawo Wisła ! 3 pkt nasze !
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 03.05.2019, 21:32
Najlepszy mecz od wygranej 4-0 z Legią. Savicević król środka pola. Klemenz profesor. Plewa najlepszy mecz w karierze. Cieszy że rozgrywamy spokojnie od tyłu. Widać, że trener wpoił to zawodnikom i wychodzi coraz lepiej.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 03.05.2019, 21:44
To wszystko pokazuje jedynie, ze:
1. Nie ma co płakać, i się żalić, że będzie źle bo ta liga jest nieprzewidywalna. Mówienie w tej lidze, że się z kimś przegra (niezaleznie czy się mówi z pozycji kibica Wisły Kraków czy Zaglębia Sosnowiec) to trochę tak jakby dorosły człowiek, wykształcony zaczął się użalac, że jutro ma wiać wiaterek 10 km na godz i że sie boi wyjsć na ulicę, żeby go nie zwiało. Trochę paranoja jest mieć takie myśli i będąc kibicem polskiej ektraklasy się obawiać jakiegoś klubu....
2. Na tę ligę można grac starymi, młodymi, Hiszpanami, Polakami, Brazylijczykami, krasnalami czy jedenastką pedziów i to może wypalić. Jest to na tyle amatorska liga, że nie trzeba wielkich pieniędzy, jakiegoś szkolenia młodzieży, wielkich planów na rozwój klubu, trzeba po prostu solidnie trenowac i sobie grac z ogórami i ich ogrywać.
3. Także aby była zapewniona płynność finansowa, jakiś tam względny plan na klub na jeden sezon, względny spokój i po skompletowaniu obojętnie jakiej kadry, czy młodzików czy samych emerytów można sobie założyć od początku sezonu cel walki o 1 miejsce w lidze no i może będzie to 1 miejsce a może... 14. To jest polska liga i tego się nie ogarnia i nie obstawia u buka.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 03.05.2019, 21:55
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
To wszystko pokazuje jedynie, ze:
1. Nie ma co płakać, i się żalić, że będzie źle bo ta liga jest nieprzewidywalna. Mówienie w tej lidze, że się z kimś przegra (niezaleznie czy się mówi z pozycji kibica Wisły Kraków czy Zaglębia Sosnowiec) to trochę tak jakby dorosły człowiek, wykształcony zaczął się użalac, że jutro ma wiać wiaterek 10 km na godz i że sie boi wyjsć na ulicę, żeby go nie zwiało. Trochę paranoja jest mieć takie myśli i będąc kibicem polskiej ektraklasy się obawiać jakiegoś klubu....
2. Na tę ligę można grac starymi, młodymi, Hiszpanami, Polakami, Brazylijczykami, krasnalami czy jedenastką pedziów i to może wypalić. Jest to na tyle amatorska liga, że nie trzeba wielkich pieniędzy, jakiegoś szkolenia młodzieży, wielkich planów na rozwój klubu, trzeba po prostu solidnie trenowac i sobie grac z ogórami i ich ogrywać.
3. Także aby była zapewniona płynność finansowa, jakiś tam względny plan na klub na jeden sezon, względny spokój i po skompletowaniu obojętnie jakiej kadry, czy młodzików czy samych emerytów można sobie założyć od początku sezonu cel walki o 1 miejsce w lidze no i może będzie to 1 miejsce a może... 14. To jest polska liga i tego się nie ogarnia i nie obstawia u buka.
Popłakałem się
( Najgorsze, że jest to prawda)
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 03.05.2019, 22:05
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
To wszystko pokazuje jedynie, ze:
2. Na tę ligę można grac starymi, młodymi, Hiszpanami, Polakami, Brazylijczykami, krasnalami czy jedenastką pedziów i to może wypalić. Jest to na tyle amatorska liga, że nie trzeba wielkich pieniędzy, jakiegoś szkolenia młodzieży, wielkich planów na rozwój klubu, trzeba po prostu solidnie trenowac i sobie grac z ogórami i ich ogrywać.
Rozumiem, że długi weekend i pijemy ale bez przesady z tą jedenastką. Wystarczy popatrzeć na Śląsk czy inne Zagłębie.

Dzisiejszy wynik dowodzi, że Pan Trener odwala kawał dobrej roboty i aktualny skład, nawet z 10 zmianami zaskakuje. Nie wiem kto rządzi w szatni - Wasyl czy Błaszczu ale atmosfera jest i da się wiele rzeczy zrobić.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 04.05.2019, 08:31
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że długi weekend i pijemy ale bez przesady z tą jedenastką. Wystarczy popatrzeć na Śląsk czy inne Zagłębie.

Dzisiejszy wynik dowodzi, że Pan Trener odwala kawał dobrej roboty i aktualny skład, nawet z 10 zmianami zaskakuje. Nie wiem kto rządzi w szatni - Wasyl czy Błaszczu ale atmosfera jest i da się wiele rzeczy zrobić.
A Śląsk na papierze ma zły skład? Nie, tam im się zwyczajnie nie chce biegać na treningach. Lenczyk, którego kiedyś wylali a powinni mu pomnik postawić bo zrobił wynik ponad stan, idealnie podsumował to bagno. Grać nie potrafią i tego już ich nie nauczę bo są słabymi piłkarzami ale mogę spowodować, że będą szybciej biegać. Tak to niestety wygląda na krajowym podwórku.
Faktem jest oczywiście, że Stolarczyk "ogarnia" i to nawet nadspodziewanie dobrze ale w polskiej lidze nie przeceniałbym czegoś więcej od atmosfery i zaangażowania.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 04.05.2019, 08:41
rafkur napisał(a):Wyświetl post
A Śląsk na papierze ma zły skład? Nie, tam im się zwyczajnie nie chce biegać na treningach. Lenczyk, którego kiedyś wylali a powinni mu pomnik postawić bo zrobił wynik ponad stan, idealnie podsumował to bagno. Grać nie potrafią i tego już ich nie nauczę bo są słabymi piłkarzami ale mogę spowodować, że będą szybciej biegać. Tak to niestety wygląda na krajowym podwórku.
Faktem jest oczywiście, że Stolarczyk "ogarnia" i to nawet nadspodziewanie dobrze ale w polskiej lidze nie przeceniałbym czegoś więcej od atmosfery i zaangażowania.
Skrót myślowy. Jaroo1 pisał o "byle jedenastce".
No właśnie o to chodzi, że i piłkarze i trener mają znaczenie. Trener bo musi z tego co ma ułożyć skład i rozpracować przeciwnika. I oczywiście panowie piłkarze muszą chcieć to wypełnić co trener powie.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 03.05.2019, 21:45
Wszystko po tym meczu mnie cieszy i nie ma absolutnie na co narzekać może jedynie na Pietrzaka, który ze swojej lewej nogi strzela Panu Bogu w okno.
Super że ogrywamy Hoyo. Nie spodziewałem się że Stolarczyk tak odważnie na niego postawi w kolejnym meczu, a może i do końca rundy.
Kolar, Savicevic, Klemenz , Peszko trzymają nam grę.
Plewka dobry mecz, mało strat, dobrze wygląda biegowo. Dawał dziś radę w środku, mając zresztą tak świetnego partnera.

Jeśli Korona w tej kolejce przegra a my z nią wygrany za tydzień mamy oficjalnie 9 miejsce i 2 sparingi na koniec sezonu.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 03.05.2019, 21:50
Brawo Panowie,Zabrze trudny teren ,a dzis klasa,Klemez wygladal jak Pan Profesor,reszta tez dobrze.Niby druzyna bez polowy zawodnikow a jednak Stolar dalej robi swoje,rosnie z niego dobry trener.
Jeszcze raz brawo chłopaki.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:32.