Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7932
Stary 26.10.2010, 17:16
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ok zbędny. - jakieś uzasadnienie ?

To że nie strzela bramek, to znaczy zbędny?

Jak nie grał Gułą, Boukhari jako jedyny piłkarz wychodził do piki zagrywanej przez naszych beznadziejnych obrońcow, co pozwalało przenieść ciężar gry i stosować próby gry atakiem pozycyjnym.Gdy po tą piłke nie wychodził, nasi obrońcy grali dzidę w przód na walkę.

Ok.

zbędny - zbyteczny , niepotrzebny , nieprzydatny , bezużyteczny , nieużyteczny , niekonieczny , daremny , bezcelowy , próżny , redundantny , potrzebny jak dziura w moście/jak umarłemu kadzidło

Jeśli byłby zbędny sądzisz ze w 10 byśmy np. wygrali ten ostatni farciarski mecz?

Zresztą, emjot, masz jakieś podstawy by oceniac piłkarzy przez pryzmat bycia trenerem czy to tylko twoje "widzimisię" ?
E: Oczywiście, wszyscy antyBoukhari robicie spisek pt" Maaskant gra swoimi ludzmi"
Oczywiście że nie jestem trenerem
Tylko co to ma do rzeczy? Ty jesteś trenerem?

Jak nie grał Guła....
tia ...
Guła gra i co ? Boukhari gra dalej mimo że jest słabiuteńki
Ostatni farciarski mecz .... strzeliliśmy trzy bramki kiedy nie było już Marokańczyka na boisku
tracąc jedną

ps. Każdy ma swoich piłkarzy... niestety. Nawet Mourinho. Lenczyk, Kasper czy Stawowy takoż
Problem w tym że piłkarz Maaskanta jest beznadziejny w tej chwili i gra... no właśnie dlaczego?
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując