Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7919
Stary 26.10.2010, 10:17
emjot napisał(a):Wyświetl post
w temacie otłuszczonego Marokańczyka gratuluję poczucia humoru
Akurat ja sie tez zgadzam z opinia westersyl'a.

Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Marokańczyk wychodzi na boisko sobie pospacerować na dzień dzisiejszy, gra po znajomości z RM i tyle, innego wytłumaczenia niema, bo nie wnosi w gre kompletnie nic, wole już Jirsaka (chociaż ten też wnosi tyle co nic) Wilka, Rado czy kogoś z ME
No tak w pierwszej polowie z Korona czy tez podaniem do Brozka po ktorym byl karny faktycznie nic nie wniosl. Nie wspomne juz o wychodzeniu na pozycje w Zabrzu i probach rozgrywania pilki. Czasami wedlug mnie lepiej madrze czlapac niz biegac bez sensu, inna sprawa ze Boukhari powinien wchodzic na ten moment w drugiej polowie bo faktycznie prad mu sie po 45 minutach zwyczajnie wylancza.
Odpowiedz cytując