Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7918
Stary 26.10.2010, 09:35
Marokańczyk wychodzi na boisko sobie pospacerować na dzień dzisiejszy, gra po znajomości z RM i tyle, innego wytłumaczenia niema, bo nie wnosi w gre kompletnie nic, wole już Jirsaka (chociaż ten też wnosi tyle co nic) Wilka, Rado czy kogoś z ME
Odpowiedz cytując