Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5016
Stary 25.10.2010, 23:14
1q2 napisał(a):Wyświetl post
.Szkodliwe są właśnie takie teksty że Polak by już wyleciał czy że Kulawik miał lepsze wyniki.
Prawda jest szkodliwa? O co cho?

sandbender napisał(a):Wyświetl post
No dobra tylko, że ja napisałem, że nie chodzi o wyniki.
Moim zdaniem chodzi jednak o wynik. A że facet widział PSV z 5 metrów, a nie przez telewizor? Wow.


sandbender napisał(a):
Jeżeli nie ktoś z zagranicy to pewnie ktoś z Polski, tak?
To pytam kto? Kto ma taką kulturę pracy aby w ogóle taką zmianę zaproponować?.
Już pisałem, moim zdaniem nie ma znaczenia.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 25.10.2010 o godz. 23:17.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując