kot napisał(a):

Widać, że wczoraj powstał drugi "antyinny" klub piłkarski w Polsce, który w nazwie ma tym razem hasło AntyPolonia, co jest równoznaczne z nazwą Legia, identycznie jak u Pasów jest ruch kibicowski AntyWisła, co jest jednoznaczne z nazwą Cracovia. Bo tak naprawdę, swoją współpracą z Walterowską medialnością, kibice Legii wraz z klubem Legia, wczoraj bardziej pomogli, nagłaśniając sprawę stadionu Polonii, niż jej zaszkodzili. Ruch AntyPolonii na Legii jest chyba ich największą kompromitacją w historii i to bez znaczenia na Disco-Polowy charakter Polonii 
Ps. bez napinki, ale takl to odebrałem wczoraj
|
Coz, troche racji w tym jest, ale tylko troche

Polonia o ile dobrze pamietam wystepowala o brak finansowanie stadionu Legii co prawda jako klub ale kibice tez wszedzie gdzie mogli naglasniali sprawe.
Bardziej jednak chodzi o to ze stadion ok, ale po cholere tak duzy? Ja rozumiem ze u Nas tez nie bedzie zawsze kompletow, ale na Boga, Znicz Pruszkow ma wiecej kibicow niz Polonia Warszawa.
Nasi kibice byli tam w pewnym waznym celu... Kto nie zalapal ten mial pecha
Powiedzmy sobie otwarcie : 10-15k w zupelnosci im wystarczy. W Warszawie jest tyle wydaktow naprawde adekwatnych do potrzeb miasta.
To tak jakby wybudowac 50k stadion Poloni Bytom. Graja w ekstraklasie? Graja. Maja ponad 180k ludnosci? Maja. Wiec w czym problem? Po cholere modernizowac ? Po cholere dopasowac wielkosc do mozliwosci zapelnienia? Lepiej trzasnac z kasy miasta kolosa bo to jest przeciez wielki medialny klub ktorego kibice bez problemu zapelnia 92928292829 miejsc.
To sie nazywa wywalanie kasy w bloto i zaklinanie rzeczywistości. Musza miec jakis stadion bo to co teraz maja to wstyd na caly kraj a moze i swiat. 10-15k i komu to bedzie przeszkadzac?
Bylo ich 1600? Z rodzicami chyba przyszli plus pasiaste laski ale po meczu to mogli sie "szarpnac" na pomoc
