Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#364
Stary 23.10.2010, 20:13
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Baala - przecież pierwszą bramkę zawalił Chavez a nie Bunoza - wiem, że jak się uweźmiecie na kogoś, to wszędzie widzicie jego winę, ale bez przesady..
Tak samo jak bramke w Zabrzu zawalił Piotr Brożek? Właśnie nie to Bunoza te gole zawala bo się źle ustawia i sprawia że inni obrońcy muszą kryć dwóch zawodników drużyny przeciwnej. Jeszcze przez fatalne krycie powietrza mógł sprezentować kilka następnych bramek. Zobacz co robi Bunoza przy pierwszej bramce w polu karnym, dwa kroki i się zatrzymuje, zza jego pleców wybiega zawodnik i strzela gola.
Ostatnio edytowane przez Baala : 23.10.2010 o godz. 20:16.
Odpowiedz cytując