rafalek napisał(a):

|
Baala - przecież pierwszą bramkę zawalił Chavez a nie Bunoza - wiem, że jak się uweźmiecie na kogoś, to wszędzie widzicie jego winę, ale bez przesady..
|
Tak samo jak bramke w Zabrzu zawalił Piotr Brożek? Właśnie nie to Bunoza te gole zawala bo się źle ustawia i sprawia że inni obrońcy muszą kryć dwóch zawodników drużyny przeciwnej. Jeszcze przez fatalne krycie powietrza mógł sprezentować kilka następnych bramek. Zobacz co robi Bunoza przy pierwszej bramce w polu karnym, dwa kroki i się zatrzymuje, zza jego pleców wybiega zawodnik i strzela gola.