Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4709
Stary 22.10.2010, 23:56
Nie tylko buractwo na trybunach :
http://www.youtube.com/watch?v=HI_C2Mf9eMM

Dziennikarze plus trener Korony do okulisty marsz. To po prostu skandaliczne zeby takie buraki wpuszczane byly na konferencje po meczu.

Nie chodzi o to ze to Legia, czy ktokolwiek inny. Chodzi o to ze ten trener bezczelnie klamie lub jest slepy, natomiast panowie dziennikarze to totalne buraki wchodzace w zdanie, zaklinajace rzeczywistość i nie posiadajace tego, czego od dziennikarza sie oczekuje - BEZSTRONNOSCI.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 23.10.2010 o godz. 00:09.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując