Nie tylko buractwo na trybunach :
http://www.youtube.com/watch?v=HI_C2Mf9eMM
Dziennikarze plus trener Korony do okulisty marsz. To po prostu skandaliczne zeby takie buraki wpuszczane byly na konferencje po meczu.
Nie chodzi o to ze to Legia, czy ktokolwiek inny. Chodzi o to ze ten trener bezczelnie klamie lub jest slepy, natomiast panowie dziennikarze to totalne buraki wchodzace w zdanie, zaklinajace rzeczywistość i nie posiadajace tego, czego od dziennikarza sie oczekuje - BEZSTRONNOSCI.