Wyświetl pojedynczy post
Zola
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18836
Stary 22.10.2010, 09:35
Powiedzcie mi jak się "śmiga" po necie z telefonem z WiFi, ale nieposiadajacym ekranu dotykowego, tylko normalny (dokladnie mowa o Nokii c3- klawiatura QWERTY)? Do tej pory miałem telefon dotykowy i internet wszystko bez problemu... ?

Z góry dzięki!



Odpowiedz cytując