PoloniaDumaStolicy napisał(a):

Sezon 2008/2009, 2:2 na Legii, 0:0 na Polonii
Sezon 2009/2010, 1:1 na Legii, 1:0 dla Polonii
Sezon 2010/2011, 3:0 dla Polonii
|
Nie rób jaj. 3 sezony - i to jeszcze z przemalowanym Groclinem - mają stanowić, że Legia i Polonia to kluby 'na tym samym poziomie'? Odpisałem Ci, że 'ostatnio nawet wyższym' to prawda. Ale nie pisz, że
generalnie na tym samym, bo Cię zniszczę śmiechem. Mam zacząć przypominać 50 lat bez wygranej u siebie, 7-2 i 5-0, najdłuższa derbowa seria w Europie (poza Madrytem!) w nieprzegranych derbach etc? Badźmy poważni. Fajnie, że gracie w lidze (to moje osobiste zdanie, odosobnione z tego co kojarzę poglądy innych Legionistów), ale dopiero parę lat temu derby Legia - Polonia wyprzedziły w liczbie potyczek mecze Legia - Gwardia. Niby Gwardia też jest na tym samym poziomie?
Myślenie życzeniowe.
Nowohucki napisał(a):

|
Czyli słabszemu rywali już nie wolno zamalować wrzutów dwoma kreskami? Może jakieś pismo do was o zgodę? .
|
To już Twój problem, że nie odróżniasz rozwałki na debila od rozwałki z klasą.