Reklama na telebimie pod Bagatelą ,nowe plakaty na mieście ,reklamy na interii i promocje dla studentów.
Niby ten marketing ruszył jednak wydaje się ,że ta sprzedaż nie idzie za dobrze. Zobaczymy jak będzie na meczu mam nadzieję ,że będzie te -naście tysięcy
