Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Krakus!
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3811
Stary 20.10.2010, 22:36
Reklama na telebimie pod Bagatelą ,nowe plakaty na mieście ,reklamy na interii i promocje dla studentów.
Niby ten marketing ruszył jednak wydaje się ,że ta sprzedaż nie idzie za dobrze. Zobaczymy jak będzie na meczu mam nadzieję ,że będzie te -naście tysięcy
WISŁA AZORY !
Odpowiedz cytując