Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18815
Stary 20.10.2010, 20:27
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Bardzo chwalę sobie drukarkę hp 1005. Czarno-biała. Mam ją już 2 lata i wszystko chodzi jak należy. Tylko jest to sama drukarka, nie wiem czy takie coś Cię interesuje czy zależy Ci jeszcze na tych dodatkowych funkcjach
Glownie do drukowania (wystarczy czarny), tania w ekspolatacji. Nie potrzebuje jakis ....... typu wifi czy lcd

Jezeli roznica w cenie miedzy drukarka a urzadzeniem jest niewielka przy tych samych koszach zamiennikow, to lepiej urzadzenie, ale nie koniecznie.
Ostatnio edytowane przez mic : 20.10.2010 o godz. 20:38.
Odpowiedz cytując