QBAS napisał(a):

|
Bardzo chwalę sobie drukarkę hp 1005. Czarno-biała. Mam ją już 2 lata i wszystko chodzi jak należy. Tylko jest to sama drukarka, nie wiem czy takie coś Cię interesuje czy zależy Ci jeszcze na tych dodatkowych funkcjach
|
Glownie do drukowania (wystarczy czarny), tania w ekspolatacji. Nie potrzebuje jakis ....... typu wifi czy lcd
Jezeli roznica w cenie miedzy drukarka a urzadzeniem jest niewielka przy tych samych koszach zamiennikow, to lepiej urzadzenie, ale nie koniecznie.