Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18812
Stary 20.10.2010, 20:10
Bardzo chwalę sobie drukarkę hp 1005. Czarno-biała. Mam ją już 2 lata i wszystko chodzi jak należy. Tylko jest to sama drukarka, nie wiem czy takie coś Cię interesuje czy zależy Ci jeszcze na tych dodatkowych funkcjach
Odpowiedz cytując