Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18805
Stary 20.10.2010, 17:43
mic napisał(a):Wyświetl post
To wiem...
Chodzilo mi o 'chwilowe' zachowanie, bo sa jakies problemy na 'na linii' UPC - hotfile
Coś jest na rzeczy. wczoraj i dzisiaj ściągałem z HT i raz mi szło 250, a raz 25... oby jak najszybciej ten problem rozwiązali.
Odpowiedz cytując