|
A powinno być na odwrót. Powinni być wyśmiewani wszyscy Ci którzy głosowali na daną partię z powodu bum kulturowego i niemających pojęcia o polityce czy funkcjonowaniu państwa. Jeżeli ktoś się wstydzi swoich poglądów to zasługuje na brak szacunku. Od paru lat funkcjonuje w Polsce zabawa w ,,śmiejmy się z PiSu i katolików''. Ci ludzie którzy weszli do gry nie wiedzą, że są jedynie w niej płotkami a gra toczy się o zniszczenie w Polsce Kościoła Katolickiego bo to jedyna instytucja nie kontrolowana przez pewną grupę osób, która jest im strasznie nie wygodna w celu osiągnięcia pewnych korzyści. Przykładów nie muszę podawać.
Ale naiwność niektórych nie zna granic. Lepiej jest przecież stać na wierzchołku lodowca niż zagłębić się dalej.
Ostatnio edytowane przez harimata : 19.10.2010 o godz. 21:08.
Kod:
W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem
9 października wywal Tuska do śmietnika !
|