JEDREK76 napisał(a):


Już słowa mord, morderstwo klawiatura wybić nie potrafi Nazwij go jeszcze "społecznym"...
....a Ludzie spójrzcie na siebie choć w trochę bezstronny sposób, gdziekolwiek cokolwiek się wydarzy wszędzie widzicie Kaczyńskiego (wcześniej dwóch), cokolwiek by nie powiedział, czegokolwiek by nie zrobił zawsze jest ZŁY, WINNY za wszystko. Składanie kwiatów, modlitwa="ZŁO, PROWOKACJA"... Przejście z pochodniami i krzyżami="HITLER, FASZYSTA"... wyrażenie swojego zdania, że coraz bardziej uzależniamy się od Rosji zarówno w kwestii śledztwa smoleńskiego, jak i umowy gazowej="ZDRAJCA, WARIAT, PROWOKATOR"... reakcja na dzisiejszy mord, sytuację bez precedensu w tej pseudo wojence polsko-polskiej="PODJUDZACZ, PROWOKATOR"... widzicie w tym gościu całe zło tego świata więc nie dziwcie się, że doszło dzisiaj do takiego mordu. Powiem więcej nie zdziwię się jeśli kolejną ofiarą tego szczucia będzie właśnie Jarosław, wtedy będziecie zadowoleni i spełnieni, a wykonawca "czynu społecznego" stanie się bohaterem narodowym.
|
Piszesz jak by to chodziło o baranka a to drapieżnik w czystej postaci.Zaczął od palenia kukły prezydenta a potem przez te kolejne 20 lat 'pojechał' ze wszystkimi na różne sposoby.Przez to m innymi mamy to co mamy.
A co do modlitwy, to modlili się ludzie w Smoleńsku.Jarek pod pałacem urządził kolejny cyrk.Prawdziwych Polaków tam nie było(gdzie ten podział u niego jest oczywisty), była natomiast cała pozostała kanonada.
Nie chce go obarczać za to bo tak trochę jakby autorów tekstów, czy twórców filmów/gier - obarczać za szaleńców ale pisałem - dopóki to była totalnie chamska z obu stron jazda, ale jeszcze w jakiś granicach, to takie rzeczy nam nie groziły.
Jak już doszło do oskarżeń o morderwstwo, spiski, krew na rękach(czy to Tuska czy L.Kaczyńskiego), to mamy morderstwo i pewnie na tym to się nie skończy bo Jarek już znalazł winnych więc jak ktoś będzie chciał to wie gdzie ich szukać.