Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10590
Stary 15.10.2010, 20:40
Arapaho napisał(a):Wyświetl post

Tak? To co powiesz o tym:
"Przedstawiciele małopolskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zapewniają, że do Euro 2012 roku kierowcy będą mogli dojechać autostradą A4 do Tarnowa. Oczywiście, pod warunkiem, że nie wystąpią żadne trudności "


Droga do Szarowa jest nadal w standardzie drogi expresowej dopóki nie uzupełnią braków. o reszcie pisze w trybie przypuszczającym więc rozumiem że masz dar jasnowidzenia że jesteś pewny ze tak nie będzie W A4 -w standardzie autostrady- na Euro to wierzy chyba tylko minister infrastruktury

no i gdzieś tam wyczytał, że A4 jest/ma być ekspresówką*?

kolega "wiślak68" miał jaja i swoje nieprawdziwe informacje sprostował. Zobaczymy, co ty uczynisz.




PS. Droga ekspresowa, twoim zdaniem, nie ma zjazdów, zatoczek, wiaduktów itp.
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 15.10.2010 o godz. 20:45.