Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16012
Stary 14.10.2010, 18:02
1q2 napisał(a):Wyświetl post
A jak to ma docelowo wyglądać?



Nie wiem czy to jest najnowsza wizualizacja ale chyba tak

http://www.youtube.com/watch?v=hj-8hOf3EsE
Powód: jutub
Ostatnio edytowane przez sergio : 14.10.2010 o godz. 18:02.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując