Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15994
Stary 14.10.2010, 10:46
KoPer napisał(a):Wyświetl post
sergio o co konkretnie Ci chodzi?


Jak juz ktos napisał chodzi mi o to wejście i dach przecież to jest kolejny skandal!

Wiem że od dawna było to wiadomo ale jak sie widzi takie cholerstwo w rzeczywistości to ręce opadają.

Nie pasuje wogóle do niczego a koszty wybudowania takiego wejścia pewnie bardzo wysokie.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując