KoPer napisał(a):

|
sergio o co konkretnie Ci chodzi?
|
Jak juz ktos napisał chodzi mi o to wejście i dach przecież to jest kolejny skandal!
Wiem że od dawna było to wiadomo ale jak sie widzi takie cholerstwo w rzeczywistości to ręce opadają.
Nie pasuje wogóle do niczego a koszty wybudowania takiego wejścia pewnie bardzo wysokie.