Nie ma to jak przedstawić stary stadion wiedząc, że po wejściu do I ligi właśnie buduje się nowy obiekt na 33 500 miejsc, a nie 15 tys. kurniczek

No chyba, że tak poprostu Ci się zapomniało

.
Wystarczy kliknąć i porównać:
http://stadiony.net/projekty/ger/coface_arena
http://stadiony.net/aktualnosci/2009...t_coface_arena
Cytat:
|
myśle, że na kibicu Mainz - drużyny z niemieckiej ekstraklasy - architektura stadionu Cracovii powinna zrobić wrażenie ;-)
|
Myślę , że na kibicu Cracovii architektura, kubatura i wykończenie nowego (bo przecież o takich rozmawiamy) stadionu w Mainz powinna zrobić wrażenie

I w przeciwieństwie do obiektu z Kałuży wyglada jak stadion, przynajmniej ma takie same trybuny, o reszcie nie wspominając.
Cytat:
|
Pojeżdzę i za tydzień Ci wyślę fotki ;-)
|
Jak będziesz przypadkiem w Gelsenkirchen to nie zrób czasem zdjęcia ze starego stadionu znajdującego się obok nowego

.