Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#724
Stary 14.10.2010, 10:39
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
myśle, że na kibicu Mainz - drużyny z niemieckiej ekstraklasy - architektura stadionu Cracovii powinna zrobić wrażenie ;-)



ach, och, cywilizacja


Nie ma to jak przedstawić stary stadion wiedząc, że po wejściu do I ligi właśnie buduje się nowy obiekt na 33 500 miejsc, a nie 15 tys. kurniczek No chyba, że tak poprostu Ci się zapomniało .
Wystarczy kliknąć i porównać:

http://stadiony.net/projekty/ger/coface_arena

http://stadiony.net/aktualnosci/2009...t_coface_arena


Cytat:
myśle, że na kibicu Mainz - drużyny z niemieckiej ekstraklasy - architektura stadionu Cracovii powinna zrobić wrażenie ;-)
Myślę , że na kibicu Cracovii architektura, kubatura i wykończenie nowego (bo przecież o takich rozmawiamy) stadionu w Mainz powinna zrobić wrażenie
I w przeciwieństwie do obiektu z Kałuży wyglada jak stadion, przynajmniej ma takie same trybuny, o reszcie nie wspominając.

Cytat:
Pojeżdzę i za tydzień Ci wyślę fotki ;-)
Jak będziesz przypadkiem w Gelsenkirchen to nie zrób czasem zdjęcia ze starego stadionu znajdującego się obok nowego .
Powód: poprawka
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 14.10.2010 o godz. 10:41.
Odpowiedz cytując