TSWojtas napisał(a):

|
misiu pysiu czas na banicje - nie tolerujesz kościoła to twoja sprawa. Nie hajtniesz sie w kościele twój wybór.Żyjemy w teoretycznie wolnym kraju.A My bedziemy dbali o tradycje .
|
wlasnie widac jacy jestscie otwarci i wolni

Dobranoc