Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10444
Stary 09.10.2010, 20:51
TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
misiu pysiu czas na banicje - nie tolerujesz kościoła to twoja sprawa. Nie hajtniesz sie w kościele twój wybór.Żyjemy w teoretycznie wolnym kraju.A My bedziemy dbali o tradycje .
wlasnie widac jacy jestscie otwarci i wolni Dobranoc