Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15921
Stary 09.10.2010, 15:45
Jeśli rzeczywiście zakupione zostanę te bandy, będzie to niewątpliwym plusem.
Fajnie, że z telebimem coś zaczyna się dziać. Mam nadzieję, że zakupiony zostanie taki, który będzie nam doskonale służył przez lata.

Coś cicho niestety jest cały czas ze starą trybuną D...
Odpowiedz cytując