|
Jeśli rzeczywiście zakupione zostanę te bandy, będzie to niewątpliwym plusem.
Fajnie, że z telebimem coś zaczyna się dziać. Mam nadzieję, że zakupiony zostanie taki, który będzie nam doskonale służył przez lata.
Coś cicho niestety jest cały czas ze starą trybuną D...
|