Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35766
Stary 09.10.2010, 15:23
Titto napisał(a):Wyświetl post
Pietrasiak?
Tak. Skoro szanse dostawali tacy zawodnicy jak Jop czy Pazdan, tym bardziej od lat solidny Pietrasiak takową powinien otrzymać i późno bo późno, ale otrzymał. Pietrasiak nawet będąc liderem drużyny wicemistrza Polski takowej szansy nie dostał.

Titto napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem nie jest nam potrzebny co prawda Sobol pewnie za niedługo zakończy karierę, ale wydaje mi się, że z Wilka będziemy mieli dużo pożytku ten chłopak to moim zdaniem jeden z najlepszych polskich def.pom. i przede wszystkim gość jest ambitny.
I rozumiem, że jeden defensywny pomocnik wystarczy? Będzie rywalizował sam z sobą?

Titto napisał(a):Wyświetl post
W sumie jeśli miałby taki wielki talent to, w tym wieku nie kisiłby się w 3 lidze polskiej.
Mógłbyś robić za Trzeciaka w Legii z takim (epitet określający sposób Twojego rozumowania sobie w tym miejscu darowałem) myśleniem.
Odpowiedz cytując