Titto napisał(a):

Tak. Skoro szanse dostawali tacy zawodnicy jak Jop czy Pazdan, tym bardziej od lat solidny Pietrasiak takową powinien otrzymać i późno bo późno, ale otrzymał. Pietrasiak nawet będąc liderem drużyny wicemistrza Polski takowej szansy nie dostał.
Titto napisał(a):

|
Moim zdaniem nie jest nam potrzebny co prawda Sobol pewnie za niedługo zakończy karierę, ale wydaje mi się, że z Wilka będziemy mieli dużo pożytku ten chłopak to moim zdaniem jeden z najlepszych polskich def.pom. i przede wszystkim gość jest ambitny.
|
I rozumiem, że jeden defensywny pomocnik wystarczy? Będzie rywalizował sam z sobą?
Titto napisał(a):

|
W sumie jeśli miałby taki wielki talent to, w tym wieku nie kisiłby się w 3 lidze polskiej.
|
Mógłbyś robić za Trzeciaka w Legii z takim (epitet określający sposób Twojego rozumowania sobie w tym miejscu darowałem) myśleniem.