Buziek_LG napisał(a):

|
Zaś mówienie że wśród PZPR-owców byli ludzie mniej i bardziej winni, a także tacy którzy są wzorem do naśladowania to zwykłe kłamstwo, które powinno być ścigane prawem jak kłamstwo oświęcimskie.
|
Czyli co, jeśli ja tak twierdzę to czeka mnie pluton egzekucyjny czy jaja mi obetną?
Człowieku nie wiem skąd u Ciebie takie poglądy, ale wydaje mi się, że w latach 80-tych zamiast uczestniczyć w działaniach opozycji to srałeś w pieluchy jak większość z nas.
Jak jesteś taki chojrak to złóż zawiadomienie do prokuratury na wszystkich co należeli do PZPR, pewnie grubo ponad 3 miliony żyjących osób, może i kogoś z Twojej rodziny przez przypadek skarzesz, wujka, ciotkę, albo dziadka?