Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
35718
05.10.2010, 11:54
pcpc
napisał(a):
Może bedzie kasa na transfery
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...86284&nr_str=1
bo z tego co wiem to mamy % od kolejnych transferów
Rok temu już już miał pójść do Fulham, latem dokądś tam, teraz Sunderland. Ucieszymy się jak to się stanie...
arti