Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35717
Stary 05.10.2010, 09:52
pcpc napisał(a):Wyświetl post
Może bedzie kasa na transfery http://naszsport.iq24.pl/default.asp...86284&nr_str=1 bo z tego co wiem to mamy % od kolejnych transferów
W porównaniu z tym, co zarobiliśmy sami na bieżącej sprzedaży ostatnich wartościowych zawodników w ubiegłym okienku transferowym - pieniądze, które możemy dostać za Nigeryjczyka, procentowo będą najprawdopodobniej oscylować w okolicach klasycznego napiwku... Zatem nie wiem, skąd w Twojej wypowiedzi taka porcja niczym niepopartego optymizmu - chyba, że po prostu nie załapałem klasycznej ironii.
Ostatnio edytowane przez enzo : 05.10.2010 o godz. 09:55.
Odpowiedz cytując