pcpc napisał(a):

W porównaniu z tym, co zarobiliśmy sami na bieżącej sprzedaży ostatnich wartościowych zawodników w ubiegłym okienku transferowym - pieniądze, które możemy dostać za Nigeryjczyka, procentowo będą najprawdopodobniej oscylować w okolicach klasycznego napiwku... Zatem nie wiem, skąd w Twojej wypowiedzi taka porcja niczym niepopartego optymizmu - chyba, że po prostu nie załapałem klasycznej ironii.