Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pcpc
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
35716
05.10.2010, 09:41
Może bedzie kasa na transfery
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...86284&nr_str=1
bo z tego co wiem to mamy % od kolejnych transferów
pcpc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pcpc
Znajdź inne posty napisane przez pcpc