Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4078
Stary 04.10.2010, 20:31
tofik napisał(a):Wyświetl post
Hah czy ty jestes uposledzony ?
Nie, ale Ty chyba jestes uposledzony skoro sadzisz ze jesli wasi bija xxx dosrodkowan i z tego wychodza 2 bramki wiecej od Nas to jest to duza roznica. Moze lepiej sie poruszaja po boisku ?
Dokladnie to co napisalem nas rozni : Ilosc straconych bramek. Ostatni mecz ktory my przegralismy, Wy zremisowaliscie, rownie dobrze mogliscie przegrac, My na wygrana nie mielismy szans.

Sorry ale jesli widzisz duza roznice w grze miedzy Wisla a Legia to naprawde jest z Toba cos nie tak. To jest taka padaka ze ani 3 punkty roznicy, ani ilosc straconych bramek, ani te 2 bramki wiecej nie sprawia zeby oddzielac jedna zenade od drugiej.
Wiem tez ze kibicujesz Wisle, ale przestan patrzec na g*** jaki perezentuje dzisiaj Wisla i widzac w tym ladniejsze g*** od tego co gra Legia, bo dzisiaj obie te druzyny sa siebie warte.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 04.10.2010 o godz. 20:37.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując