A po co było ratować trupa? Przecież Accor wziął wszystko co najlepsze za rządów prawicowej koalicji AWS-UW (tak tej w której Jarosław Kaczyński i Donald Tusk naciskali przyciski jak im kazali). Chodziło o wejście w hotele średniej i wysokiej kategorii, czyli nalepsze kąski tj. Victoria, Novotel Centrum (kiedyś Forum), czy Novotel Airport w Warszawie.
Widać francuzi postanowili pozbyć się w tym roku mniej rentownych części swojej korporacji.
Cytat:
|
Orbis S.A. sprzedał w I kwartale bieżącego roku biuro podróży Orbis Travel, a także sieć międzynarodowych przewozów autokarowych Interbus.
|
http://dziennikturystyczny.pl/2010/0...telowej-orbis/
http://www.travelmaniacy.pl/artykul,...e,949,1,0.html
Jeśli wszystko było tip top to po co Accor sprzedał te dwie firmy innym instytucjom? Nic nie dzieje się bez przyczyny.
Właśnie Drozd jeszcze raz przeczytałem ten Twój ostatni post i widzę, że nie kumasz czaczy. Koniec rozmowy z mojej strony.