Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4004
Stary 03.10.2010, 16:32
Żadnym polskim trenerem, poza Probierzem. I nie żadnym typu podobnym Maaskantem, który był no name-m i nic wielkiego w piłce nie osiągnął. Przywołujesz, że Legia grała słabo i za Urbana i za Białasa. Ale co to za trenerzy? 'Fachowcy', którzy nie mają pojęcia o taktyce, tak samo jak Skorża. Od trenera oczekuję, że ustawi zespół raz tak, a w nastepnym meczu inaczej gdy będzie np groźniejszy rywal. A ostatni trenerzy Legii grają ciągle tak samo, zmieniając tylko od czasu do czasu nazwiska w składzie.

Manu potrafi dośrodkować, co pokazywał w sparingach. A trener ma wielkie znaczenie, tylko musi to być trener z jajami, ale i z zapleczem taktycznym (spójrz na Inter, który nic nie osiągał, przyszedł Mou-wielki strateg- i zrobił wynik).

Skoro trener (i jego sztab) nie potrafi zwiększyć kondycji u Wawrzyna czy Rzeźnika, to co z nich za fachowcy? Jest takie powiedzenie, że lepiej mądrze stać niż głupio biegać- i np taki Mou potrafi ustawić piłkarzy tak, aby mniej biegali, ale mądrzej się ustawiali. I tego oczekuje od nowego przyszłego trenera Legii.

Co do Ajwena, jest debilem, ale w Legii i tak się wyrózniał, był jednym z lepszych. Tyle, że to głupek, który zamiast pracować woli się panoszyć.

Piszesz, że pod koniec lat 90 piłkarze u nas byli lepsi. Może byli, a może nie. To też dyskusyjna sprawa. Pokazywała to postawa naszej reprezentacji, która ciągle dostawała bęcki. Od 2002 roku nasi kadrowicze jakby nie patrzeć awansowlai na 3 imprezy.

Buziek_LG w drugiej połowie, szczególnie po golu bo w pierwszej to dość rzadko. A gwizdy to zazwyczaj są z sektorów na trybunie Deyny i to bliżej sektora gości. Potencja sam w sobie jest, tyle, że druzyna jest źle przygotowana przez Skorżę. Grac tylko żeby grać przez 3 lata w mistrzu Chorwacji i być jego kapitanem?
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 03.10.2010 o godz. 16:38.
Odpowiedz cytując