kreseq napisał(a):

Co jest żenadą, bo nie rozumiem ?
Prosze, tutaj wywiad z Markiem Koniarkiem, z 6 lipca 2010 :
Cytat:
|
W czwartej lidze opolskiej Koniarek miał wśród swoich podopiecznych wielu obcokrajowców. Trener LZS zapewnia, że tym razem znów nie zamierza patrzeć w paszporty zawodników, szukając wzmocnień. - Na pewno tego nie zrobię. Gdyby nie obcokrajowcy, Piotrówka nie grałaby w trzeciej lidze - przekonuje. - Ci chłopcy starali się pokazać, a ja obiecałem, że pomogę im się wypromować - dodaje i wskazuje, że pomocnik Dzikamai Andre Gwaze trafił na testy do Pogoni Szczecin, a napastnik Sega Cisse do Podbeskidzia Bielsko-Biała
|