Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3981
Stary 03.10.2010, 14:37
kreseq napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/5659 - Macie tych swoich zagranicznych "lepszych" ... To jest ZENADA.
Co jest żenadą, bo nie rozumiem ?

Prosze, tutaj wywiad z Markiem Koniarkiem, z 6 lipca 2010 :
Cytat:
W czwartej lidze opolskiej Koniarek miał wśród swoich podopiecznych wielu obcokrajowców. Trener LZS zapewnia, że tym razem znów nie zamierza patrzeć w paszporty zawodników, szukając wzmocnień. - Na pewno tego nie zrobię. Gdyby nie obcokrajowcy, Piotrówka nie grałaby w trzeciej lidze - przekonuje. - Ci chłopcy starali się pokazać, a ja obiecałem, że pomogę im się wypromować - dodaje i wskazuje, że pomocnik Dzikamai Andre Gwaze trafił na testy do Pogoni Szczecin, a napastnik Sega Cisse do Podbeskidzia Bielsko-Biała
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując