Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
PelsonTSW
Member
Od: 08.2008
Offline
#
3619
30.09.2010, 14:00
Mam do sprzedania wejściówkę na jutrzejszy mecz ze Śląskiem na sektor G.
Propozycje cenowe na pw.
PelsonTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PelsonTSW
Znajdź inne posty napisane przez PelsonTSW