Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15849
Stary 30.09.2010, 01:03
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
Każdego fanatycznego kibica poznaje się po tym że stoi i ma założone na piersi ręce Dzień próby nadchodzi i tak jak wcześniej pisałem będzie duże zdziwienie jak Ci "fanatyczni" będą mogli obserwować wokół siebie puste miejsca. Dziwnym trafem klub już nie podaje ile zostało sprzedanych biletów i karnetów. A dlaczego to łatwo się domyśleć. Ale co tam. Lepiej mieć 10 tys. fanatyków którym nie przyjdzie na myśl usiąść na znienawidzonym krzesełku (bo krzesełko to oznaka słabości, znak rozpoznawczy piknika) niż 18 tys. na trybunach.

..


Nie wiem do czego pijesz

klub w komunikatach podaje sektor G jako ten gdzie sie stoi i spiewa.
To jest z gory napisane zeby potem nie bylo zdziwienia.Ktos kto nie chce spiewac tam nie idzie i tyle

pozatym dzis podano ze sprzedano 13 tys bietow,i zostala garstka na G ,ktora zniknie w mik

wiec luzik
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując