|
Wg mnie niestety faworytem numer jeden jest Lech - im szybciej odpadnie z pucharów tym większe szanse na tytuł. Zimę dobrze przepracują i na wiosnę nie będą gubić punktów. Zgrany zespół z dobrą obroną i bramkarzami. Rudnevs w ataku coraz lepszy.
W drugiej grupie jest kilka zespołów (kolejność przypadkowa) - Polonia, Wisła, Legia, Jagiellonia - każdy ze swoimi problemami jak np. brak obrony w Wiśle, Wojciechowski w Polonii itd oraz zaletami.
Inni raczej nie mają szans.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|