gianbuffon napisał(a):

Ivory1906,
I jeszcze jedna dziwna sprawa. Sprzedałem kilku młodych zawodników a dalej są u mnie. Tzn. grają tam, gdzie ich sprzedałem a u mnie nie mogą, ale są na liście zawodników. Natomiast z jednym z nich mogę zrobić wszystko, np. zaoferować nowy kontrakt, zwolnic z klubu, ustawić trening, itd. Dziwne...
|
Też mam taką sytuację z jednym zawodnikiem, tak miałem w FM 08, tak mam i w 10. tyle, że nie jest on do mojej "dyspozycji" tak jak u Ciebie.